CeBIT 2011 zakończony, zapraszamy do naszej relacji

CeBIT 2011 zakończony, zapraszamy do naszej relacji

Wojciech Kowasz
06.03.2011 18:46

Sobota była ostatnim dniem tegorocznych targów CeBIT - największej tego typu imprezy w Europie, która tradycyjnie miała miejsce w Hanowerze, w tym roku w dniach 1-5 marca. Byliśmy tam z kamerą i aparatem, zapraszamy więc do naszej relacji, którą przez te kilka dni prowadziliśmy dla Was niemal "na żywo".

Motto tegorocznej edycji CeBITu brzmiało: The power of creativity and innovation! Impreza jak co roku łączyła międzynarodowe targi sprzętu elektronicznego, telekomunikacyjnego i oprogramowania z wykładami i wydarzeniami o charakterze biznesowym. W tym roku wystawiało się 4200 firm z 70 krajów, a 38 stanowisk należało do firm z Polski. Tegoroczna edycja CeBITu skupiała się wokół modnych ostatnio tematów, czyli technologii prezentowania obrazów trójwymiarowych i chmur obliczeniowych. Ponadto w tym roku specjalne miejsce zostało zarezerwowane dla technologii i systemów wspomagających zarządzanie w sytuacjach kryzysowych.

Teraz, gdy targi są już zakończone, zapraszamy do zapoznania się z naszymi materiałami. Przede wszystkim warto przejrzeć ostatnie strony naszego mikrobloga w dziale Lab, za pośrednictwem którego prowadziliśmy relację niemal "na żywo". W relacji tej znalazło się sporo zdjęć, naszych spostrzeżeń i ciekawostek, jakie udało nam się zdobyć na stoiskach poszczególnych wystawców. Następnie polecamy obejrzenie kilkunastu krótkich filmów - miniwywiadów i prezentacji sprzętu, które nagraliśmy na targach CeBIT. Szczególnie warto obejrzeć demonstrację myszki dla graczy Gigabyte M8600, klip o WAVI Xtion - odpowiedniku Kinecta dla PC od ASUSa oraz prezentację tabletu Eee Pad Slider z wysuwaną klawiaturą.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)