Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia

Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia
07.02.2014 15:23
Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia

Nadchodzą dobre czasy dla fanów platformówek. Ubisoft właśnie zapowiedział premierę swojej nowej produkcji, inspirowanej baśniami i epopejami – Child of Light — która odbędzie się już w kwietniu tego roku.

Features trailer - Child of Light [PL]

Stylizowana na japońskie RPG gra ma wykorzystywać turowy system bitew oraz drzewko rozwoju podobne do tego, które mogliśmy zobaczyć w Far Cry 3, co akurat nie jest niczym zadziwiającym – duża część głównego zespołu kreatywnego, która nad nim pracowała, teraz tworzy Child of Light. Chociażby z tego powodu warto się zainteresować nową produkcją Ubisoftu.

350046782623147969

Główną bohaterką gry jest Aurora — dziewczynka, której dusza została przeniesiona do Lemurii, magicznego królestwa, które przeżywa kryzys. Czarna Królowa ukradła słońce, gwiazdy i księżyc, więc dziecko musi wyruszyć na poszukiwania zaginionych źródeł światła oraz stawić czoło złej Królowej. Poprzez ciemny świat poprowadzi ją Igniculus — lewitująca kula, którą może sterować drugi gracz. Jego pomoc może okazać się nieoceniona, bowiem są miejsca, w które tylko on może się przemieścić, posiada także zdolność leczenia, a nawet może oślepić przeciwników.

Child of Light zostanie wydana na PC, a także na konsole PS3, PS4, X360, Xbox One i Wii U. Planowana data premiery to 30 kwietnia.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)