Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia

Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia

Child of Light, platformówka twórców Far Cry 3, zapowiedziana na 30 kwietnia
Karolina Kowasz
07.02.2014 15:23, aktualizacja: 07.02.2014 17:34

Nadchodzą dobre czasy dla fanów platformówek. Ubisoft właśnie zapowiedział premierę swojej nowej produkcji, inspirowanej baśniami i epopejami – Child of Light — która odbędzie się już w kwietniu tego roku.

Features trailer - Child of Light [PL]

Stylizowana na japońskie RPG gra ma wykorzystywać turowy system bitew oraz drzewko rozwoju podobne do tego, które mogliśmy zobaczyć w Far Cry 3, co akurat nie jest niczym zadziwiającym – duża część głównego zespołu kreatywnego, która nad nim pracowała, teraz tworzy Child of Light. Chociażby z tego powodu warto się zainteresować nową produkcją Ubisoftu.

350046782623147969

Główną bohaterką gry jest Aurora — dziewczynka, której dusza została przeniesiona do Lemurii, magicznego królestwa, które przeżywa kryzys. Czarna Królowa ukradła słońce, gwiazdy i księżyc, więc dziecko musi wyruszyć na poszukiwania zaginionych źródeł światła oraz stawić czoło złej Królowej. Poprzez ciemny świat poprowadzi ją Igniculus — lewitująca kula, którą może sterować drugi gracz. Jego pomoc może okazać się nieoceniona, bowiem są miejsca, w które tylko on może się przemieścić, posiada także zdolność leczenia, a nawet może oślepić przeciwników.

Child of Light zostanie wydana na PC, a także na konsole PS3, PS4, X360, Xbox One i Wii U. Planowana data premiery to 30 kwietnia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)