ChromaPaper pozwoli na synchronizację stron w Chrome

ChromaPaper pozwoli na synchronizację stron w Chrome

11.01.2011 17:09

Nowy dodatek ChromaPaper dla Chrome umożliwia zapisywanie i synchronizację odwiedzanych stron WWW. Można przeglądać je także w trybie offline.

ChromaPaper bazuje na popularnej usłudze Instapaper przeznaczonej do zapisywania na koncie online odwiedzonych stron internetowych. Użytkownik może w ten sposób stworzyć bazę tekstów, które chciałby przeczytać, edytując także ich układ, dobór grafik czy czcionek. Aby skorzystać z Instapaper, należy zalogować się na stronie usługi, a następnie przeciągnąć przycisk Read Later do paska zakładek. Odwiedzając interesującą nas stronę, wystarczy kliknąć przycisk, aby została ona zapisana w Instapaper. ChromaPaper rozszerza możliwości przeglądania stron o opcję offline. W ten sposób zapisaną witrynę będziemy mogli odwiedzić także bez połączenia z Internetem.

Rozszerzenie do niedawna nosiło nazwę Instapaper for Chrome, jednak w związku z faktem, że jest ono dziełem innego dewelopera, zostało przemianowane na ChromaPaper. Oprócz tego poprawiono zmianę rozmiaru strony, jak również obsługę grafik. Pełna lista funkcji oferowanych w ramach rozszerzenia dostępna jest na blogu producenta. Ustawienia ChromaPaper można zmienić z poziomu strony Instapaper.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)