Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

Strona głównaCinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje
24.05.2016 21:58
Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

Cinkciarz.pl to największy w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się w Europie kantorów internetowych. Swojego czasu o polskiej firmie zrobiło się głośno na całym świecie, dzięki partnerstwie z klubem koszykarskim Chicago Bulls. Dziś zaprezentowano całkowicie nowe aplikacje mobilne usługi.

bEpvQzhN
  • Slider item
  • Slider item

Cinkciarz od dłuższego czasu posiada własne aplikacje, jednak dziś premierę ujrzały programy, które według producenta mają być efektem pracy całkowicie od podstaw. Ukazały się one zarówno na Androida, jak i na iOS-a, nie zapomniano również o mobilnym Windowsie. Aplikacje zachowują funkcjonalności serwisu i pozwalają śledzić kursy walut, a także wykonywać transakcje.

Operacje można wykonywać zarówno na rachunku bankowym, jak i walutowym. Istotą jest oczywiście handel walutą. Aplikacje oferują łatwy dostęp do historii transakcji, a także dodatkowe usługi, jak na przykład zlecenie wypłaty środków oraz dostęp do ustawień konta.

  • Slider item
  • Slider item

Należy także docenić to, że aplikacje zostały dostosowane do specyfiki konkretnych systemów operacyjnych. W przypadku Androida użytkownikom został oddany do dyspozycji przejrzysty interfejs zgodny z Material Design, zaś użytkownicy iPhone’a mogą logować się za pomocą odcisku linii papilarnych dzięki Touch ID. Nowe aplikacje Cinkciarza można znaleźć w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEpvQziL