Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje

Cinkciarz.pl – popularny kantor internetowy prezentuje nowe aplikacje
24.05.2016 21:58, aktualizacja: 25.05.2016 13:12

Cinkciarz.pl to największy w Polsce i jeden z najszybciej rozwijających się w Europie kantorów internetowych. Swojego czasu o polskiej firmie zrobiło się głośno na całym świecie, dzięki partnerstwie z klubem koszykarskim Chicago Bulls. Dziś zaprezentowano całkowicie nowe aplikacje mobilne usługi.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Cinkciarz od dłuższego czasu posiada własne aplikacje, jednak dziś premierę ujrzały programy, które według producenta mają być efektem pracy całkowicie od podstaw. Ukazały się one zarówno na Androida, jak i na iOS-a, nie zapomniano również o mobilnym Windowsie. Aplikacje zachowują funkcjonalności serwisu i pozwalają śledzić kursy walut, a także wykonywać transakcje.

Operacje można wykonywać zarówno na rachunku bankowym, jak i walutowym. Istotą jest oczywiście handel walutą. Aplikacje oferują łatwy dostęp do historii transakcji, a także dodatkowe usługi, jak na przykład zlecenie wypłaty środków oraz dostęp do ustawień konta.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Należy także docenić to, że aplikacje zostały dostosowane do specyfiki konkretnych systemów operacyjnych. W przypadku Androida użytkownikom został oddany do dyspozycji przejrzysty interfejs zgodny z Material Design, zaś użytkownicy iPhone’a mogą logować się za pomocą odcisku linii papilarnych dzięki Touch ID. Nowe aplikacje Cinkciarza można znaleźć w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)