Cliqset wprowadza obsługę Evernote

Cliqset wprowadza obsługę Evernote

05.02.2010 11:32

W ciągu 7 miesięcy działalności program i internetowa usługa Evernote umożliwiająca gromadzenie i dzielenie się informacjami, zdobyła sobie ponad 2 miliony klientów. Teraz Evernote będzie współpracować z menadżerem Cliqset.

Evernote to popularna aplikacja, która pozwala na tworzenie szybkich notatek i eksportowanie ich na wirtualny serwer. Użytkownik może zapisywać tekst, dodawać zdjęcia, zrzuty ekranu, strony www, pliki muzyczne itp. Prosty menadżer pozwala na tworzenie katalogów czy grup z notatkami. Materiały są automatycznie przesyłane na serwer, dzięki czemu można mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Aplikacja współpracuje także ze smartphone’ami (iPhone, Android), co pozwala na dodawanie do Evernote zdjęć wykonanych telefonem albo nagrań z dyktafonu.

Teraz Evernote jest obsługiwany przez Cliqset. To wciąż zdobywający popularność serwis, którego zadaniem jest obsługiwanie różnych kont użytkownika. Z jednego miejsca można więc zarządzać Twitterem, Facebookiem, MySpace, Bloggerem, Picasą, Flickerem itd. W sumie obsługiwanych jest 70 serwisów internetowych. Użytkownik może zarządzać zdjęciami, plikami muzycznymi, dodawać notatki i odpowiadać na wiadomości od znajomych. Cliqset, podobnie jak Evernote, jest darmową usługą.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)