Co nowego w Hotmailu?

Co nowego w Hotmailu?

19.10.2010 13:19

Pod koniec zeszłego miesiąca Microsoft zapowiedział kolejne zmiany w swojej poczcie Windows Live Hotmail. Część z nich została już wprowadzona.

O nowościach wprowadzonych do Hotmaila informuje serwis LiveSide. Microsoft udostępnił już dla niektórych użytkowników Facebook Chat (zrzut ekranu), pojawiło się też kilka nowych funkcji. Między innymi powróciły automatyczne odpowiedzi, które można ustawiać na okres urlopu czy wyjazdu. Wprowadzono również większą integrację między kalendarzem a Hotmail Highlights. Dzięki temu będziemy informowani na przykład o zbliżających się ważnych wydarzeniach. Zmieniono zarządzanie dostępem w Messengerze (limitowany dostęp), można też przywrócić wykasowane wcześniej kontakty. Jednak tylko te, które usunęliśmy najdalej 30 dni temu.

Osoby, które korzystają z bety Internet Explorera 9 w systemie Windows 7 mogą umieścić skrót do Hotmaila w pasku zadań. Pozwoli to na szybki dostęp nie tylko do skrzynki pocztowej, ale również kalendarza czy kontaktów. W najbliższym czasie Microsoft planuje jeszcze zwiększyć limit załączników do poczty (maksymalnie 25 MB), a także umożliwić przesyłanie dużych albumów ze zdjęciami za pomocą SkyDrive. Z poziomu e-maili będzie można oglądać klipy wideo z Dailymotion i Justin.tv.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)