Codemasters koncentruje się na grach wyścigowych

20.04.2012 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Codemasters, kojarzona z wielu świetnych produkcji wyścigowych oraz mniej udanych gier akcji, postanowiła skupić się czysto na tym, co jej wychodzi najlepiej. Wszelkie strzelanki i podobne projekty odchodzą oto oficjalnie w cień. Zapowiedziana marka Codemasters Racing koncentrować się będzie wyłącznie na produktach, gdzie w napędzanych wielocylindrowymi silnikami pojazdach porywalizujemy na torach sportowych.

Ruch może dla wielu zaskakujący, lecz jeśli ktoś śledził ostatnie poczynania firmy to niespodzianki brak. Ambicje producent ma spore. Zachowaliśmy reputację robiących najlepsze gry wyścigowe (...) To nasze DNA, dziedzictwo, specjalizacja i od teraz na tym się bezwzględnie skupiamy. W temacie jesteśmy numerem 2 w Europie, a to nam nie wystarczy. Chcemy robić gry wyścigowe na wiele platform i w ramach kilku gatunków. By gracze mogli cieszyć się nimi o każdym czasie, w każdym miejscu oraz na dowolnym urządzeniu - mówi.

Zapowiedziano przy okazji RaceNet, internetowe centrum wyścigowe, skupiające fanów produkcji z serii GRID, DiRT, F1, jak też przyszłych. Utrzymywany tutaj profil kierowcy będzie wspólny dla wszystkich tytułów w ramach Codemasters Racing, pojawią się również różnorakie statystyki, konkursy czy specjalne zawody. Beta usługi wystartuje 1 maja, wraz z demem gry DiRT Showdown.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)