CodeTwo wydaje Public Folders 4.5

CodeTwo wydaje Public Folders 4.5

Wojciech Kowasz
01.12.2009 20:45

Firma CodeTwo opublikowała najnowszą wersję oprogramowania CodeTwo Public Folders 4.5.

CodeTwo Public Folders to unikalne na polskim rynku rozwiązanie, które pozwala przekształcić program Microsoft Outlook w narzędzie do pracy grupowej. Wprowadza możliwość współdzielenia kontaktów, kalendarzy, poczty, zadań, czy nawet dokumentów pakietu Office. Program stanowi atrakcyjną alternatywę dla drogiego i trudnego w utrzymaniu serwera Exchange. Oprogramowanie pozwala na udostępnianie folderów osobistych i tworzenie w Outlooku folderów publicznych, w których wielu użytkowników sieci lokalnej może wprowadzać dane oraz pracować na nich w tym samym czasie. Dane pochodzące z różnych komputerów w sieci są synchronizowane automatycznie w czasie rzeczywistym i w sposób niewidoczny dla użytkownika.

Do najwazniejszych nowości w wersji 4.5 należy zaliczyć obsługę systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2, nowy program instalacyjny ułatwiający instalację modułu klienta i serwera, automatyczne odnajdywanie serwera przez wtyczki, nowy mechanizm kompresji przesyłanych danych oraz obsługę Fast Shutdown wprowadzonego do Office 2007 wraz z Service Packiem 2.

Podstawowa wersja programu zawierająca 1 licencję na moduł serwera i 3 licencje klienckie kosztuje 390 zł netto. Każda kolejna licencja kliencka to koszt od 65 do 90 zł netto (w zależności od liczby licencji).

Z naszego vortalu w dziale PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Dodatki do klientów poczty e-mail można pobrać 30-dniową wersję ewaluacyjną CodeTwo Public Folders 4.5.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)