Cooler Master MS110 – klawiatura i mysz dla graczy. Trzeba wydać 250 złotych

Cooler Master MS110 to nowy zestaw dla graczy, fot. materiały prasowe
Cooler Master MS110 to nowy zestaw dla graczy, fot. materiały prasowe
Redakcja

28.02.2020 16:23

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cooler Master przedstawia zestaw MS110. To komplet składający się z klawiatury i myszy dla graczy. Producent obiecuje trwałość i wysoką precyzję, podkreślając jednocześnie prostotę w zakresie wzornictwa i wielostrefowe podświetlenie RGB LED.

Cooler Master MS110 to pakiet w postaci gamingowej klawiatury i myszy. Ta pierwsza posiada autorskie, liniowe przełączniki, które mają zapewniać lepszą responsywność i trwałość niż standardowe membranówki. Producent deklaruje żywotność przełączników na poziomie 50 milionów kliknięć. Jest to kilkukrotnie więcej niż w przypadku zwykłych klawiatur i praktycznie tyle samo, co obiecują producenci popularnych przełączników mechanicznych.

Cooler Master MS110, fot. materiały prasowe.
Cooler Master MS110, fot. materiały prasowe.

Klawiatura wchodząca w skład zestawu Cooler Master MS110 ma sześciostrefowe podświetlenie RGB LED, zestaw przycisków multimedialnych i system anti-ghosting. Zapobiega on blokowaniu się klawiszy w sytuacjach, gdy wiele z nich jest wciśniętych jednocześnie. W prezentowanym modelu producent zapewnia, że mechanizm działa skutecznie dla maksymalnie 26 klawiszy. Powinien zatem z nawiązką spełnić oczekiwania nawet dwuosobowych drużyn korzystających z jednej klawiatury.

Zestaw Cooler Master MS110 zawiera także gamingową mysz. Ma ona sensor optyczny PixArt 5050 o rozdzielczości 3200 DPI oraz sześć przycisków. Urządzenie jest adresowane do praworęcznych graczy, choć symetryczny kształt obudowy nie wyklucza z gry osób leworęcznych. Producent podkreśla użycie powłoki, która ma przełożyć się na większą trwałość i wyższy komfort użytkowania gryzonia. Dopełnieniem jest trójstrefowe podświetlenie RGB LED, które pozwala na personalizację wskaźnika.

Cooler Master MS110, fot. materiały prasowe.
Cooler Master MS110, fot. materiały prasowe.

Zestaw Cooler Master MS110 jest już dostępny w polskich sklepach. Zainteresowani zakupem powinni przygotować kwotę około 250 zł.

Dane techniczne:

model: MS110klawiatura:liczba przycisków: 104przełączniki: hybrydowe, liniowe o wytrzymałości powyżej 50 milionów kliknięćpodświetlenie: RGB LED, sześciostrefoweanti-ghosting: tak, dla 26 klawiszywymiary: 440 x 134 x 40.3 mmwaga: 988 ginterfejs: USBmysz:sensor: PixArt 5050rozdzielczość: regulowana, do 3200 DPIpodświetlenie: RGB LED, trójstrefowe (kółko, boczne, logo)wymiary: 116.7 x 62.8 x 38 mmwaga: 89 g (bez kabla)interfejs: USB

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)