Corel wydaje PaintShop Pro Photo X3 Ultimate

Corel wydaje PaintShop Pro Photo X3 Ultimate

Wojciech Kowasz
07.09.2010 14:27

Corel poinformował o wydaniu nowej wersji programu PaintShop Pro Photo X3 Ultimate do edycji grafiki rastrowej.

PaintShop Pro Photo w szczególności służy do edycji i obróbki cyfrowej fotografii. Oferuje porównywalne możliwości do liderów w tej dziedzinie, między innymi warstwy, konwersję kolorów, rozbudowane operacje na palecie kolorów, obiekty, narzędzia do grafiki wektorowej i oczywiście inne niezbędne narzędzia, jakie znajdziemy w każdym poważnym programie tego typu. W skład PaintShop Pro Photo wchodzą takie narzędzia jak Incomedia WebSite X5 - umożliwia łatwe tworzenie stron WWW, Corel KPT Collection - zestaw 24 filtrów pozwalających wzbogacić zdjęcie o dodatkowe efekty i Corel Painter Essentials 4 - program do szkicowania i malowania na komputerze oraz przekształcania zdjęć w obrazy cyfrowe.

Nowy Paint Shop Pro Photo wzbogacony został o cały szereg narzędzi do edycji zdjęć. Wśród nich znaleźć można mechanizm inteligentnego skalowania, korekty nasycenia, wyodrębniania obiektu, edytowania tekstu na obrazku oraz możliwość tworzenia pokazów slajdów w jakości HD. Wersja X3 działa dużo szybciej w stosunku do poprzednika, a to za sprawą wprowadzenia obsługi przetwarzania wielowątkowego w przypadku procesorów wielordzeniowych.

PaintShop Pro Photo X3 Ultimate jest już dostępny do kupienia w wersji angielskiej w internetowym sklepie Corela. Cena programu to 89 euro lub, w przypadku uaktualnienia, 69 euro. Zarejestrowani właściciele PaintShop Photo Pro X3 mogą w sklepie internetowym firmy Corel zakupić uaktualnienie do wersji Ultimate po specjalnej cenie 29 euro. W wersji pudełkowej PaintShop Pro Photo X3 Ultimate ma się pojawić w sprzedaży jeszcze przed końcem września.

PaintShop Pro Photo X3 Ultimate będzie dostępny także w wersji polskiej. Póki co z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Katalogowanie i obróbka zdjęć do pobrania dostępna jest jego 30-dniowa, angielska wersja testowa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)