Corel wydaje Service Pack dla VideoStudio

Corel wydaje Service Pack dla VideoStudio

16.06.2011 11:51, aktualizacja: 17.06.2011 11:57

Firma Corel poinformowała o wydaniu Service Packa dla pakietu do edycji filmów VideoStudio Pro X4.

Corel VideoStudio Pro X4 to zestaw narzędzi przeznaczony do zaawansowanej edycji, obróbki i udostępniania w Internecie nagrań wideo w rozdzielczościach standardowych lub HD. Pakiet w pełnej wersji dostępny jest płatnie, można jednak pobrać również jego wydanie testowe. Udostępniony przez Corela SP zwiększa prędkość transkodowania plików w VideoStudio, między innymi dzięki akceleracji sprzętowej. Dla komputerów z najnowszymi procesorami AMD może to być nawet wzrost do 97% podczas pracy z materiałami wideo w MPEG-2. Zwiększono również prędkość przekształcania plików z formatu MPEG-2 do AVCHD HD.

Kolejne zmiany wprowadzone w ramach SP to poprawiona jakość dla standardów H.264 i MPEG-4, a także poszerzona obsługa dla standardu analogowego zapisu Hi8. Poprawiono obsługę korekcji koloru, usuwania szumu i wstrząsów, a także ekspozycję. SP dla VideoStudio Pro X4 dostępny jest między innymi w polskiej wersji językowej. Z pełną listą zmian można zapoznać się na stronach producenta.

Testową wersję VideoStudio Pro X4 można pobrać z naszego portalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Pakiety multimedialne.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)