Cortex, społecznościowy dodatek dla Chrome

Cortex, społecznościowy dodatek dla Chrome15.12.2010 15:58

Pojawił się dodatek Cortex przeznaczony dla przeglądarki Chrome. Umożliwia on ułatwione korzystanie z usług społecznościowych.

Miesiąc temu informowaliśmy o przeróbce Chromium o nazwie RockMelt. Przeglądarka ta ma za zadanie ułatwić internautom dostęp do serwisów społecznościowych jak Facebook, Twitter, Flickr. Ciekawą alternatywą może być dodatek dla Chrome o nazwie Cortex. Umożliwia on błyskawiczne dzielenie się materiałami znalezionymi w Sieci. Za pomocą gestu myszki możemy uruchomić ikonę dodatku oferującą przesłanie odwiedzonej strony na Facebooka, Twittera, zamieszczenie na blogu. Dodatkowa funkcja to zapisanie materiału na potrzeby późniejszej lektury w iPadzie.

Cortex w odróżnieniu od RockMelta czy Flocka charakteryzuje się maksymalną prostotą. Dodatek oferuje jedynie najbardziej potrzebne funkcje. Jego działanie można obejrzeć w krótkim klipie wideo zamieszczonym na stronach serwisu YouTube. Cortex dostępny jest za darmo do pobrania dla użytkowników przeglądarki internetowej Chrome.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)