Cosplay to ciekawe hobby, z konkursami w tle #IEM2016

Cosplay to ciekawe hobby, z konkursami w tle #IEM2016

Cosplay to ciekawe hobby, z konkursami w tle #IEM2016
05.03.2016 21:06

Imprezy typu IEM 2016 przyciągają w ostatnim czasie bardzo wielu fanów przebieranek, pragnących wziąć udział w różnorakich konkursach cosplay. Rywalizacja na ubiory odbyła się również na stoisku ZOWIE firmy BenQ. Zdecydowani dominowała tutaj płeć piękna, która gorąco zachęcała gawiedź nie tylko do oklaskiwania kostiumów, lecz też podjęcia się samemu próby przygotowania rekwizytów. Takie hobby daje satysfakcję.

[img=cos3][join][img=cos4]Trzeba trochę zainwestować w materiały, a także przyłożyć do projektu oraz jego szczegółów, niemniej wszystko zwyczajnie się opłaca. Na IEM 2016 do zgarnięcia były między innymi profesjonalne monitory, fotele dla graczy oraz słuchawki. Przy odrobinie smykałki do zarządzania kanałami społecznościowymi i chęci do robienia filmików, można wyrosnąć ponadto na prawdziwą gwiazdę młodzieżową. Trzeba tylko chcieć.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Konkurs!

Mamy dla czytelników ciekawą koszulkę z zestawem gadżetów. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do wykazania się inwencją oraz wypełnienia banalnego zadania. Prosimy wymyślić polski odpowiednik terminu cosplay.

Obraz

Spośród wszystkich udzielonych odpowiedzi wybierzemy najbardziej wg. nas intrygującą. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)