Creative Roadshow 2009

Creative Roadshow 200926.10.2009 14:26

Firmy Adobe, Eizo, Epson i Wacom przygotowały wspólnie Creative Roadshow - cykl spotkań dla grafików, którego celem jest zaprezentowanie wszystkim chętnym sprzętu i oprogramowania dedykowanego do profesjonalnych zastosowań graficznych.

Najbliższe warsztaty z cyklu Creative Roadshow 2009 odbędą się w Poznaniu - 27 października, kolejne w Gdańsku - 28 października oraz Warszawie - 5 listopada. Dotychczas, o czym pisaliśmy, odbyły się warsztaty we Wrocławiu i w Krakowie.

W trakcie spotkań organizatorzy będąy starali się przybliżyć możliwości takich produktów jak pakiet ADOBE Creative Suite 4, monitory Eizo, tablety Wacom oraz drukarki Epson, ich funkcjonalność oraz zastosowanie w korelacji z pracą grafika.

Warsztaty poprowadzi Piotr Janowczyk - wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademii Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. W praktyce zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, a także ilustracją, animacją telewizyjną oraz street artem.

Wstęp na Creative Roadshow jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Więcej informacji na temat warsztatów znaleźć można na stronie poświęconej imprezie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)