CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili

CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili

CSR Racing na weekend – wiele się może zdarzyć na ćwierć mili
Rafał Szramowiat
01.10.2016 09:50

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy CSR Racing – prawdziwą gratkę dla fanów szybkich, efektownych fur i mocnego odejścia ;-).CSR Racing to darmowe, wciągające i niezwykle dynamiczne wyścigi równoległe (drag racing), w których gracze rywalizują ze sobą na ćwierć mili.

Tytuł dostępny jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android oraz iOS.

CSR Racing - The International!

W grze znajdują się bardzo dobrze odwzorowane najlepsze i najbardziej okazałe modele samochodów licencjonowane przez McLarena, Bugatti, Aston Martin, Ferrari, BMW, Audi i wielu innych świetnych producentów.

W miarę postępu w grze wytrwale gromadzimy fundusze, by następnie przeznaczyć je na ulepszanie swoich bolidów. Podrasować można wiele elementów, silnik, skrzynię biegów, zawieszenie, układ wydechowy, opony i wiele innych detali ważnych dla uzyskiwania coraz lepszych czasów.

Sterowanie jest bardzo proste, a głównym zadaniem gracza jest sprawne i zręczne mieszanie drążkiem zmiany biegów. Dobrze sprawdza się ono na ekranie dotykowym lecz nieco gorzej we współpracy z myszką i klawiaturą. Oprawa audiowizualna również zasługuje na wyrazy uznania.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)