Cyberpunk 2077 zaskoczy rozmachem, gra jest dużo większa od Wiedźmina 3

Cyberpunk 2077 zaskoczy rozmachem, gra jest dużo większa od Wiedźmina 3

06.10.2015 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Wiedźmina 3 dawno za nami i czas najwyższy, aby do naszej świadomości na nowo powrócił projekt Cyberpunk 2077, czyli futurystyczna gra RPG od CD Projekt RED. Tytuł schował się w cieniu, podczas gdy Geralt mieczami podbijał kolejne światowe rynki. Niebawem dostaniemy rozszerzenia przygód łowcy potworów, a potem już cała naprzód w zupełnie innym kierunku. Jest na co czekać, gdyż to będzie ogromna gra.

Obraz

Jeśli wierzyć odpowiedzialnemu w Cyberpunku za efekty graficzne Josemu Teixeira, trzeba będzie zaplanować sobie czas wolny na dużo więcej, niż 100 godzin zabawy. Podobno kolejne dzieło zdolnego studia przyćmić ma wszystko, co wydało ono do tej pory, jeżeli o rozmach chodzi. Ojciec systemu Mike Pondsmith szykuje z rodakami projekt tak złożony oraz wielki, że razem czasem łapią się za głowę, jak osiągnąć to wszystko, co mają w zamiarach. Na szczęście Dziki Gon sporo ich przecież nauczył.

W miarę tworzenia kolejnej części Wiedźmina projekt stale rozrastał się ponad to, co pierwotnie zaplanowano. Przed ekipą stanęło wiele wyzwań programistycznych, zanim dostaliśmy swój hit. Nie należy zapominać również o kilkukrotnym przesuwaniu daty premiery. Dlatego właśnie o terminie debiutu Cyberpunka 2077 nie mówi się zwyczajnie nic. Należy pamiętać niemniej, że prace nad tytułem trwają dłużej, niż nad Dzikim Gonem. Zapowiedziano go w końcu jeszcze przed ujawnieniem zwieńczenia trylogii.

Wątpliwe, byśmy do czasu ukazania się obu dodatków do Wiedźmina 3 doczekali się bardziej szczegółowych informacji na temat kolejnego ambitnego projektu CDP RED. Studio jest wyraźnie specjalnie powściągliwe w ujawnianiu nowych danych odnośnie powstającego dzieła, pozwalając fanom jedynie się rozmarzyć. Miejmy nadzieję, że najbliższe miesiące przyniosą chociaż kilka obrazków bezpośrednio z gry, aby mniej więcej można było zacząć wczuwać się w futurystyczny klimat potencjalnego hitu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także