Czego Polacy szukali w Google w 2018? Oto lista najpopularniejszych haseł

Czego Polacy szukali w Google w 2018? Oto lista najpopularniejszych haseł

Google – najpopularniejsze hasła w 2018 roku. (depositphotos)
Google – najpopularniejsze hasła w 2018 roku. (depositphotos)
13.12.2018 18:42

Polski oddział Google udostępnił oficjalnie zestawienie najpopularniejszych haseł wpisywanych w wyszukiwarkę Google w 2018 roku. Jak najbardziej listę można uznać za odzwierciedlenie trendów i ważnych wydarzeń w tym roku. Oto więc tematy, które zyskały największe zainteresowanie.

Dużą popularnością cieszyły się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018, które odbyły się w Rosji. Niestety, reprezentacja Polski nie wyszła z fazy grupowej – zakończyliśmy rozgrywki na ostatnim miejscu w grupie. Druga pozycja należy do popularnego szwedzkiego DJ – Avicii, który popełnił samobójstwo. Niestety 2018 rok był naprawdę smutny dla miłośników muzyki. Odeszła również Kora Jackowska, jedna z największych gwiazd polskiego rocka. Ostatnie miejsce na podium należy z kolei do hasła Wybory samorządowe 2018.

Obraz

Statystyki Google pokazują, że Polacy lubią sport. Wśród najpopularniejszych wydarzeń, obok piłki nożnej, w pierwszej dziesiątce znalazły się ponadto: Mistrzostwa świata w siatkówce 2018 i Skoki narciarskie 2018. Zastanawialiśmy się również Ile kosztuje przegląd samochodu?, Ile kosztuje aparat na zęby?, a także Ile kosztuje bitcoin?

Polacy szukali odpowiedzi m.in. na pytania: Ile palców ma koń?, Ile zebrał WOŚP? i Ile do wakacji?. Nie powinna dziwić pierwsza pozycja na liście filmów – Kler w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego przyciągnął miliony widzów do kin. Na drugiej pozycji znalazł się Bohemian Rhapsody – film opowiadający o historii zespołu Queen. Trzecie miejsce należy do komedii romantycznej Planeta Singli 2. Z kolei wśród seriali nadal największą popularnością cieszą się produkcje telewizyjne – Korona Królów, Elif i Meandry uczuć. Tuż poza podium znalazł się serial Ślepnąc od świateł – naprawdę dobra produkcja HBO.

Ludzie

AviciiTomasz MackiewiczKora JackowskaMeghan MarkleAlfie EvansSylvester StalloneAgnieszka KotulankaTomasz ChadaMac MillerStephen Hawking

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (68)