Czekasz na mocnego MacBooka? Apple szykuje 16-calowego MacBooka Pro

Czekasz na mocnego MacBooka? Apple szykuje 16‑calowego MacBooka Pro

Czekasz na mocnego MacBooka? Apple szykuje 16-calowego MacBooka Pro
Czekasz na mocnego MacBooka? Apple szykuje 16-calowego MacBooka Pro
24.06.2019 18:52

Potrzebujesz mocnego laptopa i wolisz macOS od Windowsa? Zaczekaj z kupnem do września. Apple szukuje nowe MacBooki Pro, w tym mocny model 16-calowy.

Jaki będzie nowy MacBook pro?

Informacje o tym pochodzą z raportu Emerging PC Market Tracker, przekazanego przez IHS Markit Forbesowi. Analitycy przewidują, że we wrześniu 2019 roku Apple wprowadzi na rynek nowy produkt.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to MacBook Pro. Nowy model dostanie ekran LCD o rozdzielczości 3072&times1920 pikseli, produkowany przez LG.

IHS Markit, Forbes
IHS Markit, Forbes

Na liście części są też nowe procesory. Na laptopie działać będzie macOS Catalina. W tym rozmiarze może to być tylko kolejny MacBook Pro.

O pozostałych komponentach i odmianach 16-calowego MacBooka Pro niestety nic nie wiemy. Możemy jednak spokojnie przypuszczać, że jego podzespoły sprawdzą się w wymagających zastosowaniach, jak modelowanie 3D, tworzenie gier czy produkcja wideo.

MacBook Air dostanie nowy procesor

Raport sugeruje, że nowe procesory dostaną też komputery z linii prezentowanej wcześniej. Odświeżony zostanie 13,3-calowy MacBook Air, prezentowany w 2018 roku.

Mniejsze MacBooki Pro zostały odświeżone w maju. Dostały nowsze procesory, w tym po raz pierwszy czipy 8-rdzeniowe. Prawdopodobnie te same procesory trafią do większego MacBooka Pro.

Laptopy te w maju dostały też autoryzację odciskiem palca Touch ID, obsługiwaną przez czip zabezpieczający T2.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)