Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

19.12.2010 18:01

Historia rozwoju komputerów firmy Apple, przeglądarki Opera i Chrome - to niektóre z wpisów na naszych blogach. Zapraszamy do cotygodniowego przeglądu blogów dobrychprogramów.

Bloger luqass pochylił się nad tematyką rozwoju komputerów z logiem nadgryzionego jabłka. A konkretnie, nad linią Maków, którą zapoczątkowano w 2000 roku. W pierwszej części poznamy komputer Power Mac G4 Cube, jego cenę detaliczną, a także oryginalny wygląd. Wprowadzenie nowej linii komputerów, jak stwierdza luqass, odmieniło sposób postrzegania komputera.

W minionym tygodniu swoją premierę miała stabilna wersja Opery 11, nic więc dziwnego, że na blogach pojawiły się wpisy poświęcone tej przeglądarce. Na temat używania paska adresu jak wiersza poleceń pisze Jaahquubel_. Z jego tekstu dowiemy się jak w prosty sposób rozszerzyć możliwości Opery. Z kolei tematem przenoszenia folderdu cache w Chrome zajął się Scottie33.

Jeśli jesteśmy już przy programach, warto zauważyć również tekst na temat aplikacji Klipper, którego autorem jest nintyfan. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)