Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

10.04.2011 12:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mało znane aplikacje na Androida, od czego zacząć programowanie i historia Commodore - to tylko niektóre z tematów, jakie w ubiegłym tygodniu poruszali nasi blogerzy. Zapraszamy do przeglądu bloga dobrychprogramów.

Sporo miejsca na naszych blogach zajęły w ostatnich dniach wszelkiego rodzaju porady. Na przykład dzięki Grzesieq94 dowiemy się, od czego zacząć programowanie, a także jak się to tego przygotować: musisz mieć komputer (bo bez tego raczej się nie obejdzie), trochę wiedzy i dużo kreatywności. Z kolei Pr0cesja prezentuje kilka pomysłów, do czego można wykorzystać Access Point. Bloger kubut przedstawia wpis na temat tworzenia stron w HTML, zaś Pangrys pisze o pierwszych krokach po zainstalowaniu systemu Windows w komputerze.

Nie mogło zabraknąć wśród wpisów zagadnień urządzeń mobilnych. Ave5 opublikował kolejny wpis na temat smartfona SciPhone, chińskiej wersji popularnego telefonu iPhone. Natomiast qdominik pokusił się o przedstawienie 6 aplikacji na Androida, o których nigdy nie słyszałeś, a które musisz mieć. Tekst został opublikowany w 2 częściach (pierwsza i druga), a obejmuje takie programy jak menadżer plików File Expert, odtwarzacz wideo mVideoPlayer czy przeglądarka multimediów QuickPic. Jeżeli już jesteśmy przy programach, warto zapoznać się z tekstem lukasmd na temat najpopularniejszych przeglądarek internetowych.

Nasi blogerzy zajmowali się także takimi kwestiami jak Commodore, Nintendo 3DS czy Statyczne strony internetowe w Emacsie. Polecamy też tekst webnulla na temat złośliwego oprogramowania. Wpis ten przedstawia podstawowe zagadnienia dotyczące niebezpieczeństw czyhających na internautów w Sieci. Zapraszamy do lektury!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także