Czytnik RSS Feedly udostępnia zaawansowaną wyszukiwarkę, ale nie dla wszystkich

Czytnik RSS Feedly udostępnia zaawansowaną wyszukiwarkę, ale nie dla wszystkich

Czytnik RSS Feedly udostępnia zaawansowaną wyszukiwarkę, ale nie dla wszystkich
28.01.2015 17:08, aktualizacja: 29.01.2015 10:35

Decyzja o zamknięciu Google Reader wywołała w swoim czasie sporo zaskoczenia i kontrowersji. Na całej sytuacji najbardziej skorzystał konkurencyjny czytnik RSS, Feedly. Twórcy programu upatrzyli w zamknięciu Czytnika Google świetną okazję do zwiększenia popularności własnego produktu, i w kilka tygodni w dużym stopniu przebudowali cały serwis. Feedly wciąż się rozwija, wczoraj pojawiły się informacje o dodaniu funkcji zaawansowanego wyszukiwania.

Obraz

Na blogu deweloperskim czytnika można przeczytać, że w wersji desktopowej i dla Androida została udostępniona funkcja Power Search. Pozwala ona wyszukiwać treści spoza subskrybowanych stron – nie tylko artykuły, ale także nagrania audio i wideo. Ponadto użytkownik może wybrać, czy chce wyszukiwać treść po temacie czy autorze oraz przefiltrować artykuły ze względu na ich popularność.

Obraz

Power Search daje możliwość przeszukania około 40 milionów stron i na podstawie filtrów utworzonych przez użytkownika wybrać najbardziej odpowiednie. Programiści Feedly deklarują, że indeksowanych jest codziennie 50 milionów artykułów, które są kategoryzowane ze względu na temat i słowa kluczowe.

Celem twórców czytnika ma być taki rozwój Power Search, aby można go było nazwać wyszukiwarką Google dla artykułów. Usługa Power Search została jak dotąd udostępniona tylko dla użytkowników Feedly Pro, których jest ponad 45 tysięcy. Opłata za wersje premium konta to 5 dolarów miesięcznie lub 45 rocznie.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)