Czyżby nadchodziła kontynuacja „Unreal Tournament”?

Czyżby nadchodziła kontynuacja „Unreal Tournament”?

Karolina Kowasz
05.05.2014 14:59

Wszyscy, którzy liczą na kolejną część kultowej serii Unreal Tournament, mogą zacierać ręce. Paul Meegan, wicedyrektor Epic Games, zapowiedział, że już w ten czwartek możemy się spodziewać najnowszych informacji na temat przyszłości cyklu.

350104759178520513

Wiadomość została przekazana przez Paula Meegana za pomocą Twittera. Jeżeli wierzyć jego wpisowi, to w czwartek możemy się spodziewać ogłoszenia prac nad kolejną częścią z cyklu. W końcu trudno inaczej rozumieć znaczenie słów Unreal Tournament powraca, o czym za to poinformował Mark Rein, także na Twitterze. Inną możliwą interpretacją tylko słów jest przypuszczenie, że studio zdecyduje się na wypuszczenie po raz kolejny pierwszej części gry, za to z odświeżoną grafiką i poprawionymi błędami. Podobnie powrócił ostatnio Baldur's Gate.

Zważywszy na to, że jeszcze dwa miesiące temu Epic Games zaprzeczało, jakoby pracowało nad kolejną częścią Unreala, może się okazać, że ta druga wersja okaże się być właściwą interpretacją słów wicedyrektorów. Byłby to jednak niewątpliwy cios w stronę graczy, którzy z pewnością liczą na kolejną część serii. Miejmy więc nadzieję, że chodzi o kontynuację cyklu. Należy też trzymać kciuki, żeby nie była dostępna tylko dla iPadów — tego obawialiśmy się w przypadku RollerCoaster Tycoon 4.

Niezależnie od tego, jaka jest prawdziwa wersja, poznamy ją już w ten czwartek, o godzinie dwudziestej naszego czasu. Wszyscy zainteresowani powinni wtedy włączyć kanał Unreal Engine w serwisie Twitch.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)