Dedykowane sidesticki dla gry Microsoft Flight Simulator błyskawicznie się wyprzedały

Thrustmaster Sidestick Airbus Edition (Youtube.com)
Thrustmaster Sidestick Airbus Edition (Youtube.com)

24.08.2020 16:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wydana w zeszłym tygodniu gra Microsoft Flight Simulator daje ponoć największą satysfakcję, kiedy gra się w nią za pomocą dedykowanych sidesticków wyprodukowanych przez firmę Thrustmaster. Amerykańscy gracze mają jednak problem – w serwisie Amazon nie została ani jedna sztuka. Kupienie nowych jest tam w tej chwili niemożliwe.

Jak donosi portal The Verge, na ten moment – poniedziałek 24 sierpnia – graczom w USA pozostaje kupienie wersji używanych bądź czekanie na nową partię w sprzedaży, która ma pojawić się w nadchodzących miesiącach.

Nie można jednoznaczne stwierdzić, czy powodem wyprzedania sprzętu było wydanie gry Microsoftu. Tego rodzaju joysticki są sprzętem dosyć niszowym, a nawet przed premierą Microsoft Flight Simulatora gracze mieli skarżyć się na Twitterze na braki tego sprzętu.

Dodatkowo, jak zauważa The Verge, dużo podobnych akcesoriów, takich jak Nintendo’s Ring Fit, także wyprzedaje się w tym roku bardzo szybko ze względu na zwiększony popyt, spowodowany większą ilością ludzi spędzających czas w domu oraz utrudnieniami w produkcji nowego sprzętu przez pandemię COVID-19 i lockdown.

Wyjątkowy joystick i wyjątkowe wymagania

Joystick Thrustmaster Sidestick Airbus Edition dedykowany dla Microsoft Flight Simulator jest o tyle szczególny, że wyglądem jeden do jednego przypomina drążek sterujący z samolotu Airbus A320. Sama gra natomiast jest wyjątkowo realistycznym pod względem odwzorowania świata symulatorem lotów, co widać także po jej ogromnych wymaganiach sprzętowych:

Obraz

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)