Deweloperski Android N wkrótce na większej liczbie urządzeń

Deweloperski Android N wkrótce na większej liczbie urządzeń

Deweloperski Android N wkrótce na większej liczbie urządzeń
07.04.2016 13:07

Minął już miesiąc, odkąd Google dość niespodziewanie opublikowało deweloperską wersję Androida N. Od tego czasu nie brakowało doniesień dotyczących nowych funkcji następcy Marshmallow. Mamy jednak powody twierdzić, że wkrótce przetestować będzie mogło je znacznie szersze, niż dotychczas, grono użytkowników.

Aktualnie Androida N można testować tylko na ściśle ograniczonej liczbie modeli urządzeń: Nexusach 5x, 6, 6P, 9, 9G, Player oraz Pixelu C i General Mobile 4G. Nie brakowało zatem komentarzy, że podobnie, jak w przypadku Marshmallow, najnowszy Android jeszcze długo nie będzie częstym widokiem.

Obraz

Okazuje się jednak, że może to nastąpić wcześniej, niż się spodziewaliśmy, przynajmniej jeżeli chodzi o rozszerzenie dostępności wersji deweloperskiej. Jeden z jednej ze stron dotyczących nowego Androida. Znajduje się tam ukryty paragraf o nowościach, z którego można dowiedzieć się, że wkrótce testować nowego Androida będzie można na kolejnych urządzeniach i to bez konieczności jego odblokowywania.

Nie znaleziono jednak żadnych dodatkowych informacji dotyczących terminu, w jakim dostępność Androida N ma zostać poszerzona, czy konkretnej listy urządzeń. Harmonogram prac nad nową wersją tego systemu jest jedna rozpisany na kolejne 4 miesiące, co pozwala sugerować, że nie trzeba będzie na to czekać szczególnie długo. Premiera nowego Androida jest zaplanowana na trzeci kwartał tego roku.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)