Digital Days 2012, czyli co szykuje nam Ubisoft

Digital Days 2012, czyli co szykuje nam Ubisoft

Digital Days 2012, czyli co szykuje nam Ubisoft
07.09.2012 10:55, aktualizacja: 07.09.2012 11:54

Firma Ubisoft stara się być w dalszym ciągu w centrum zainteresowania graczy, niekoniecznie głównie z uwagi na swoje praktyki antypirackie. Na kolejnej edycji imprezy Digital Games w Paryżu, producent i wydawca zaprezentował swoje plany na najbliższy rok fiskalny. Koncentrować się będzie głównie na tytułach w cyfrowej formie oraz dziełach Free-2-Play, ale ujrzymy także kilka perełek w wersjach na urządzenia przenośne.

Call of Juarez Gunslinger - Live Action Trailer

Z informacji najbliższych sercu rodzimych fanów elektronicznej rozrywki, zapowiedziano oto Call of Juarez Gunslinger, czyli kolejną strzelankę w ramach serii rozwijanej w zaciszu polskiego studia Techland. Projekt przygotowywany jest z myślą o cyfrowych rynkach PC, Xbox Live, jak też PlayStation Network i zabierze nas z powrotem na dziki zachód. We wspomnieniach podstarzałego łowcy nagród odtworzymy starcia z najbardziej znanymi zbirami kojarzonymi z westernów. Będzie sporo krwi, punktowane akcje, zdobywanie doświadczenia, a co za tym idzie również oczywiście odblokowywanie kolejnych przydatnych umiejętności naszego kowboja.

Fanom frywolnej demolki dedykowana jest gra Thunder Wolves, szykowana na te same platformy. Jako pilot uzbrojonego po zęby helikoptera powykonujemy różnorodne misje, rzecz jasna pełne wybuchów i świszczących w powietrzu pocisków. Możliwe będzie wypełnianie wyzwań razem z kolegą w trybie współpracy, a do wyboru dostaniemy osiem śmigłowców na przestrzeni trzech klas maszyn, które naturalnie z czasem usprawnimy.

Komputerowcy, którzy niegdyś łamali karki na motocyklu w grach z serii Trials, doczekają się wreszcie edycji PC odsłon dostępnych dotąd na Xboksie 360. W jednej paczce nazwanej Trials Evolution: Gold Edition otrzymają trasy z Trials HD oraz Evolution właśnie, jak również emocjonujący tryb multiplayer czy edytor własnych torów. Warto wspomnieć, że z kolei na konsoli Microsoftu oraz PS3 w modelu Free-2-Play zadebiutuje bijatyka Spartacus Legends, oparta na serialu telewizyjnym. Czyżby Ubisoft przysłuchiwał się, czego chciałoby studio Crytek?

The Mighty Quest for Epic Loot - Announcement Trailer [UK]

Wedle zapowiedzi, firma przenosi do F2P szereg swoich „pudełkowych” produkcji. Do Tom Clancy's Ghost Recon Online dołącza strategia Anno Online, Might & Magic Heroes Online i Silent Hunter Online. Z zupełnie nowych projektów uwagę niewątpliwie przyciąga gra The Mighty Quest for Epic Loot, z przymrużeniem oka podchodząca do uzależnienia od zbierania przedmiotów w tytułach RPG. Ponapadamy tutaj zamki wzniesione przez innych graczy, aby dobrać się do ich skarbca i z kolei mieć środki na rozstawienie pułapek we własnej warowni i jej upiększenie.

W temacie rozrywki przenośnej, przede wszystkim doczekamy się Rayman Jungle Run. Już 20 września na urządzeniach pod kontrolą iOS czy Androida pokierujemy znanym, sympatycznym bohaterem. Pędząc ciągle do przodu, postaramy się pomóc mu dobiec jak najdalej. RedLynx, ojcowie wspomnianego już Trials, dla systemu iOS przygotowują Nutty Fluffies, gdzie nie można będzie dopuścić, aby zjeżdżające na diabelskim młynie pluszaki wyleciały z toru. Miłośników sagi o zabójcach na przestrzeni wieków ucieszy wiadomość o Assassin's Creed Utopia — choć zamiast gry akcji dostaną strategię. Przyjdzie im doglądać osady skrytobójców w XVII wieku i rozwijać ją na przestrzeni 150 lat. Tytuł za darmo pojawi się dla Androida oraz iOS.

Co ciekawe, niejako przy okazji Ubisoft pośpieszył z wyjaśnieniem odnośnie poruszanej niedawno kwestii skali piractwa komputerowego, które dotyczyć miało nawet 95 procent wypuszczanych tytułów. Okazuje się, że chodziło o garść najpopularniejszych produkcji wydawcy, w dodatku wskaźnik bywa inny dla różnych terytoriów świata…

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)