Digital Runner na weekend: biegnij, biegnij, nie patrz za siebie!

Digital Runner na weekend: biegnij, biegnij, nie patrz za siebie!19.03.2016 09:15
Digital Runner na weekend: biegnij, biegnij, nie patrz za siebie!

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Digital Runner – ukazaną z perspektywy trzeciej osoby szybką zręcznościową bieganinę, obok której obojętnie nie przejdzie miłośnik nie tylko kultowych Skyroads, ale przede wszystkim gier z przewodnim motywem biegu przed siebie na złamanie karku!

Bezustanne parcie do przodu naszego bohatera polegające na sprawnym przeskakiwaniu i wymijaniu wszelkich napotkanych na trasie przeszkód, znane zresztą z wielu innych produkcji, umotywowane tu zostało chęcią dotarcia jak najdalej przy jednoczesnym pobijaniu własnych rekordów punktowych i odległościowych.

350174541827565505

Zasady rozgrywki są bardzo łatwe do opanowania. Należy w jednym kawałku dotrzeć tak daleko jak tylko pozwolą na to nasza zwinność, spostrzegawczość, refleks i pewnego rodzaju przebiegłość. Pewne manewry i wymyki należy bowiem stosować z odpowiednim wyprzedzeniem lub też opóźnieniem, tak by bohater był w stanie „wyrobić” się przed kolejną przeszkodą.

Trasa zawsze zaplanowana jest z góry lecz rzadko kiedy uda się podejrzeć dłuższy jej fragment. Zbudowana jest ona ze stałych odcinków składających się z powtarzalnych elementów lecz odcinki te łączone są ze sobą losowo, co skutkuje tym, że konkretne etapy posiadają każdorazowo inne odległości, a także zróżnicowany stopień trudności.

Digital Runner charakteryzuje się oszczędną i stylową oprawą graficzną, która nie tylko przemawia za projektem, ale dodatkowo pozwala w większym stopniu koncentrować się na tym, co dzieje się na torze.

Grę Digital Runner można pobrać w dziale:

Programy (dla Windows) -> Gry -> Zręcznościowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
SERENDIPITY na weekend
SERENDIPITY na weekend
Rafał Szramowiat
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (12)