Disney+ opóźniony w Polsce. Podano nową datę debiutu usługi

Disney+ opóźniony w Polsce. Podano nową datę debiutu usługi

Disney+
Disney+
13.08.2021 07:13

Disney+ będzie opóźniony. Debiut usługi w krajach Europy Wschodniej, w tym w Polsce, nie będzie miał miejsca pod koniec 2021 roku, jak zakładał to pierwotny plan firmy Disney.

Disney+ opóźniony w Polsce i na terenie całej Europy Wschodniej. Początkowo planowano, by usługa wystartowała w naszym rejonie pod koniec 2021 roku. Wiemy jednak, że tak się nie stanie. Disney ogłosił, że usługa Disney+ zadebiutuje w Polsce latem 2022 roku.

Fani produkcji Disneya czekali na premierę usługi od dawna. Wystarczy spojrzeć na zainteresowanie serialem The Mandalorian, by zauważyć, jak wielu chętnych na wykupienie abonamentu można znaleźć nad Wisłą.

Widzowie od blisko 2 lat czekają na oficjalny debiut usługi Disney+ w Polsce i od dawna czuli się przez firmę ignorowani. Kolejna obsuwa wydaje się wobec tego być rzeczą, która niekoniecznie zezłości oczekujących, ale przede wszystkim ich rozczaruje.

Disney tłumaczy się, że opóźnienie startu usługi Disney+ w Polsce jest spowodowane pandemią COVID-19. Jednakże Bob Chapek, prezes Disney, przyznaje też, że przesunięcie premiery jest związane z rozszerzaniem zasięgu usługi na Bliskim Wschodzie i w Afryce Południowej. Z kolei jesienią 2021 Disney+ trafi do krajów azjatyckich, między innymi do Japonii, Korei Południowej, Tajwanu i Hongkongu.

Disney+ ceny pakietów

W USA dostępne są trzy warianty pakietów usługi:

  • pakiet miesięczny Disney+ kosztuje 7,99 dolarów,
  • pakiet miesięczny Disney+, Hulu (z reklamami) i ESPN+ kosztuje 13,99 dolarów,
  • pakiet miesięczny Disney+ Hulu (bez reklam) i ESPN+ kosztuje 18,99 dolarów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)