Disney+ w czerwcu w Polsce. Na start promocja na abonament

Disney+ w czerwcu w Polsce. Na start promocja na abonament

Disney +
Disney +
Źródło zdjęć: © Getty Images | SOPA Images
Karolina Kowasz
10.05.2022 16:54

Disney+ wchodzi do Polski. Nowa platforma streamingowa, będąca konkurencją dla Netflixa czy HBO Max, dołącza do aplikacji będących ciekawą alternatywą dla telewizji. Start dopiero za miesiąc, ale już teraz wiadomo, jakich cen należy się spodziewać.

Aplikacja Disney+ ma pozwolić użytkownikom na dostęp do filmów, seriali i innych produkcji filmowych, które nie są dostępne w żadnej innej usłudze przesyłania strumieniowego. Abonament umożliwi korzystanie z aplikacji na maksymalnie czterech ekranach jednocześnie, zaś rok korzystanie z platformy będzie kosztować, w promocji, 229,90 zł

Promocja na abonament

Cena 229,90 zł jest okazją dla wszystkich tych, którzy zdecydują się na wcześniejszą rejestrację, przez oficjalnym startem aplikacji. Po starcie platformy, która będzie miała miejsce 14 czerwca, regularna cena za jeden miesiąc korzystania będzie wynosiła 28,99 zł (czyli 347,88 zł rocznie).

Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z promocji, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie Disney+. Po dokonaniu rejestracji, w dniu startu platformy, użytkownik może spodziewać się specjalnego maila z linkiem do specjalnej oferty. Klikając w niego, możliwe będzie skorzystanie z promocji gwarantującej tańszy dostęp do platformy na rok.

Poza aplikacją, umożliwiającą korzystanie z platformy na komputerach czy tabletach, Disney+ obsługuje urządzenia mobilne, przeglądarki internetowe, konsole do gier, dekodery i telewizory Smart TV. Subskrypcja usługi może zostać anulować w dowolnym momencie, ze skutkiem na koniec bieżącego okresu rozliczeniowego.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)