DivX Plus - łatwiejszy w obsłudze, ze zmienionym wyglądem

DivX Plus - łatwiejszy w obsłudze, ze zmienionym wyglądem

16.03.2010 17:13, aktualizacja: 16.03.2010 17:25

Można już pobrać zestaw DivX Plus, następcę DivX 7. Zdaniem programistów pakiet został mocno odmieniony i uzupełniony nowymi narzędziami. Dzięki temu ma w jeszcze prostszy sposób umożliwiać obsługę wideo.

DivX Plus to kolejna odsłona popularnego pakietu do odtwarzania i konwersji wideo. Producent zdecydował się na zmianę nazwy - powodem są spore zmiany, którym uległ zestaw. Przede wszystkim wprowadzono nowy interfejs, który ma ułatwić dostęp do materiałów wideo zarówno z poziomu programu jak i przeglądarki internetowej. Pojawiła się też ulepszona obsługa MKV i rozszerzone wsparcie dla technologii HD. W pakiecie możemy skorzystać z takich narzędzi jak DivX Plus Player, DivX Plus Web Player, DivX Plus Codec Pack, czy DivX Plus Converter. Dzięki nim użytkownik będzie mógł w prostszy sposób dokonywać konwersji plików, uzyska też możliwość strumieniowego udostępniania filmów do platform typu PlayStation czy Xbox 360.

W najnowszej wersji DivX Plus pojawiły się także nowe kodeki wideo czy moduł DivX To Go. Ten ostatni pozwala na transport plików do urządzeń wspierających format DivX. Z kolei DivX Plus Converter umożliwia konwertowanie materiałów wideo między różnymi formatami.

DivX Plus można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Multimedia -> Rozszerzenia multimedialne i kodeki. Instalacja odbywa się w trybie online.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)