dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt

dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt16.06.2015 17:46
dlaZwierzaka.com – prostota i funkcjonalność dla posiadaczy zwierząt

Producenci oprogramowania, a dokładniej aplikacji mobilnych, prześcigają się w znajdowaniu dla smartfonów kolejnych zastosowań. dlaZwierzaka.com to, jak nietrudno się domyślić, narzędzie, które może uprościć posiadaczom zwierząt odnalezienie wielu przydatnych usług.

dlaZwierzaka.com jest dostępne w wersji na Androida, iOS-a i Windows Phone'a. Aplikacje są spójne i oferują zbliżoną funkcjonalność. Polega ona przede wszystkim na udostępnieniu katalogu dziesiątek sklepów czy punktów usługowych związanych z bardzo szeroko pojętą tematyką zwierząt domowych i nie tylko. Program może wykorzystywać moduł GPS w smartfonie i może na tej podstawie wyświetlać wyniki, co będzie szczególnie przydatne w kryzysowych sytuacjach, np. w przypadku konieczności nagłej wizyty u weterynarza.

350137851197024193

Liczba ponad dwudziestu kategorii, na które został podzielony katalog robi wrażenie. Dostępne są tu informacje o firmach świadczących usługi w zasadzie w każdym aspekcie dotyczącym opieki nad zwierzętami. Są zatem punkty, w których można je adoptować, fryzjerzy, weterynarze, restauracje, w których można pojawić się np. z psem, a na cmentarzach dla zwierząt kończąc. Według twórców aplikacji jest to największy dostępny tego typu wyspecjalizowanych katalog firm dostępny w Polsce.

Sama aplikacja jest dość prosta. Oprócz wspomnianego filtrowania wyników dzięki GPS dostępne jest także wyświetlenie mapy dojazdu, możliwość dodania oceny i opinii na temat danej firmy. Wkrótce ma się także pojawić możliwość rezerwowania wizyt.

Pomysł na przedsięwzięcie zaczął być realizowany zaledwie kilka miesięcy temu, przez co często zdarzają się braki w informacjach na temat usługodawcy, niemniej dlaZwierzaka.com może się okazać bardzo przydatnym narzędziem. Aplikację w wersji na Androida, Windows Phone'a i iOS-a można pobrać z naszej bazy programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)