dobreprogramy na żywo: obejrzyj nagranie pierwszego odcinka

dobreprogramy na żywo: obejrzyj nagranie pierwszego odcinka

Redakcja
10.10.2014 14:50, aktualizacja: 17.04.2015 18:25

W czwartek, 9 października 2014 r., o godzinie 19 wyemitowaliśmy pierwszy odcinek programu dobreprogramy na żywo, nowej formuły wideo w naszym portalu, w której możecie brać bezpośredni udział za pośrednictwem komunikatora Skype. Jeśli nie mogliście być wtedy z nami, zapraszamy do obejrzenia nagrania tej transmisji.

Korzystając z okazji dziękujemy Wam bardzo za obecność wczoraj wieczorem i naturalnie czekamy na wszystkie komentarze oraz uwagi, także te krytyczne. Pierwszy odcinek traktowaliśmy jeszcze mocno eksperymentalnie, ale Wasz dotychczasowy, pozytywny odzew świadczy o tym, że formuła generalnie się sprawdziła i na pewno będziemy chcieli ją kontynuować. Wyciągniemy oczywiście wnioski i wprowadzimy drobne zmiany, a następny odcinek planujemy w przyszłym tygodniu – już teraz serdecznie Was zapraszamy. Przypominamy też o konkursie ogłoszonym pod koniec wczorajszego odcinka, atrakcyjna nagroda – serwer plików Synology DS214SE – czeka na zwycięzcę!

Dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze, czym jest nasz nowy program, krótkie przypomnienie: w każdym odcinku zapraszamy komentatorów z grona redakcji, którzy mocno subiektywnie opowiadają o tym, co w ich przekonaniu najważniejsze bądź najciekawsze w ciągu minionych dni. Opowiadamy także, co się u nas dzieje, na przykład jakie urządzenia będziemy wkrótce testować w dziale Sprzęt i co ciekawego przygotowujemy na najbliższe tygodnie. Rozmowy w studiu przeplatane są rozmowami przez Skype z chętnymi, którzy do nas zadzwonią w trakcie programu. Każdy dzwoniący otrzymuje nagrodę-niespodziankę.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)