dobreprogramy na żywo w środę o 18 – podyskutujmy, po co nam nowy Office?

dobreprogramy na żywo w środę o 18 – podyskutujmy, po co nam nowy Office?

dobreprogramy na żywo w środę o 18 – podyskutujmy, po co nam nowy Office?
Redakcja
28.10.2014 16:48, aktualizacja: 17.04.2015 18:25

Już w najbliższą środę, 29 października, o 18:00 zapraszamy na kolejny odcinek dobreprogramy na żywo nadawany jak zwykle bezpośrednio z naszego redakcyjnego studia we Wrocławiu. Każdy może w nim wziąć udział i podzielić się swoimi opiniami, wystarczy w trakcie programu zadzwonić do nas na Skype.

Sporo ostatnio ciekawostek pojawia się na temat nowego pakietu Office. Lata jednak mijają, wydawane są kolejne wersje, a tymczasem ponownie nie zanosi się na jakiekolwiek większe nowości czy zmiany, o rewolucji nie wspominając. Może Office nie jest już nikomu potrzebny, a może ma już po prostu wszystko co trzeba? W końcu czego jeszcze można oczekiwać od Outlooka albo Worda? Czy nie macie podobnego wrażenia, i to z wieloma innymi programami, także skrajnie różnymi niż Office, w których z wersji na wersję nie ma praktycznie żadnych istotnych zmian? Jeśli korzystacie z Total Commandera, czy potraficie wymienić nowości jakie znalazły się w ostatniej jego wersji?

Oprócz tego niesieni nostalgią po zakupie edycji kolekcjonerskiej Electro Body spróbujemy przypomnieć sobie, w co graliśmy w tamtych czasach – głównie w latach dziewięćdziesiątych, czyli wtedy, gdy pecety zdobywały w domach coraz większą popularność, a prawo ochrony własności intelektualnej albo jeszcze w Polsce nie istniało, albo delikatnie mówiąc było nieszczególnie respektowane... Pomyślcie, jaka gra z tamtego okresu zapadła Wam najbardziej w pamięć? I dlaczego współczesne gry nie mają już tego czegoś?

Bądźcie z nami w środę o 18, oglądajcie naszą transmisję i dzwońcie do nas za pośrednictwem komunikatora Skype (login: dobreprogramypl) aby podzielić się swoimi komentarzami z nami i innymi widzami. Na dzwoniących jak zwykle czekają nagrody, a my czekamy na każdą, nawet najbardziej zaskakującą opinię – również na pozostałe tematy ostatnich dni, których na pewno wiele jeszcze poruszymy w trakcie programu. W międzyczasie polecamy też zapoznanie się z poprzednimi odcinkami na naszym kanale YouTube.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)