Dodatek World of Warcraft: Legion będzie tym, na co czekali fani płatnego MMO?

Dodatek World of Warcraft: Legion będzie tym, na co czekali fani płatnego MMO?

Dodatek World of Warcraft: Legion będzie tym, na co czekali fani płatnego MMO?
07.08.2015 09:35, aktualizacja: 07.08.2015 12:33

Chociaż popularność płatnego World of Warcraft dosyć mocno spadła w przeciągu ostatnich lat, twórcy gry wciąż ani myślą przestawiać się na model Free-2-Play. Zainteresowanie produktem mają zamiar odbudować za sprawą rozszerzenia Legion, szóstego już dodatku dla najpopularniejszego MMO na świecie. Beta produktu, który jest ponoć odpowiedzią na głośne wołania fanów, rozpocznie się pod koniec tego roku.

World of Warcraft: Legion – Feature Overview

Legion niesie nie tylko rozbudowany wątek fabularny, oparty na legendzie o potężnych Filarach Stworzenia ukrytych w ruinach na Złamanych Wyspach, dzięki czemu dostaniemy nowy rozległy obszar do zbadania, lecz także między innymi nową klasę postaci. Ślepi łowcy demonów polegają w walce na swoich groźnych nadprzyrodzonych zdolnościach. Potrafią wykrywać wrogów z daleka, nawet za obiektami, przemieniać się w stworzenia rodem z piekła, używać podwójnego skoku czy szybować na skrzydłach. By nie zaczynać nimi zabawy od zera, wraz z dodatkiem dostajemy opcję awansu jednej postaci do 100 poziomu. Maksymalny poziom herosa zostanie podniesiony do 110.

350140375564117953

Do tego dojdzie naturalnie świeży zestaw śmiercionośnego oręża, w tym wyśmienity miecz dwuręczny używany normalnie przez paladynów. Broń można w ograniczonym stopniu modyfikować i poprawiać jej poziom. Zdecydowanie przyda się to w starciach w takich mitycznych lokacjach jak Grób mrocznego tytana Sargerasa lub Szmaragdowy Koszmar, ze swoimi pokracznymi bossami. Miejscem spokojnego obcowania z innymi graczami stanie się przy okazji miasto Dalaran pływające spokojnie w przestworzach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Co ważne, klasy postaci będą mogły spotykać się w siedzibach swoich zakonów, by wspólnie radzić, co dalej. Deweloperzy z Blizzarda myślą również o zmianach w systemie PvP (gracz kontra gracz), z walkami na różnorakich arenach i polach bitw dla chwały, doświadczenia, plus oczywiście wyposażenia i poprawy zdolności bohaterów. Premiera w przyszłym roku. Konkretnej daty nie podano, tak samo jak ceny dodatku.

Przypominamy, że ci, którzy wcześniej jakimś cudem nie słyszeli o World of Warcraft, mogą pobrać bezpłatną edycję Starter gry i wypróbować, o co w niej dokładnie chodzi.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)