Dołącz do redakcji dobrychprogramów! Szukamy redaktorów i programistów

Dołącz do redakcji dobrychprogramów! Szukamy redaktorów i programistów

Dołącz do redakcji dobrychprogramów! Szukamy redaktorów i programistów
14.07.2017 18:05, aktualizacja: 14.07.2017 18:33

Od dziś w serwsie dobreprogramy znajdziecie nie tylko ogromną bazę programów, poradniki, newsy, forum czy platformę blogową. Znajdziecie także pracę. W uruchomionym właśnie dziale Praca możecie już teraz dowiedzieć się, kogo szukamy i co mamy do zaoferowania.

Do wysyłania zgłoszeń zachęcamy wszystkich, również osoby, które nie posiadają technicznego wykształcenia czy wieloletniego doświadczenia. Najważniejsza jest pasja. Wielu z nas przez lata hobbystycznie śledziło rozwój oprogramowania i sprzętu, by w końcu świetnie odnaleźć się w pracy dla największego serwisu o szeroko pojętych nowych technologiach w Polsce.

Aktualne oferty pracy znajdziecie w dziale Praca.
Aktualne oferty pracy znajdziecie w dziale Praca.

Teraz do naszej redakcji możesz dołączyć Ty. Jeśli, lubisz wiedzieć więcej niż zwykły użytkownik i chętnie się tą wiedzą dzielisz, to mamy dla Ciebie pracę. Nie musisz znać się na oprogramowaniu jak Scott Meyers, nie musisz znać się na bezpieczeństwie jak Bruce Schneier i nie musisz pisać jak Hunter S. Thompson – wystarczy, że będziesz gotowa lub gotowy się rozwijać.

W tej chwili poszukujmy redaktorów, redaktora mediów społecznościowych oraz programisty frontendu. Ze szczegółowymi informacjami na temat zakresu obowiązków, wymogów wobec kandydatów i tego, co mają do zaoferowania dobreprogramy, można zapoznać się w dziale Praca.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (176)