Doom Eternal odpalony na lodówce. Skończyły się żarty z AGD

Doom Eternal odpalony na lodówce. Skończyły się żarty z AGD

fot. vapingwithtwisted420/Instagram
fot. vapingwithtwisted420/Instagram
13.10.2020 11:28

Wszyscy znamy ten frazes o czymś tak popularnym, że wyskakuje i atakuje z lodówki. W świecie gier firma Bethesda postanowiła sobie z tego zażartować ogłaszając (na niby) edycję "Skyrima" na lodówki w 2018 r. Dwa lata później pewnemu entuzjaście udało się na lodówce odpalić inną grę wydaną przez amerykańskiego giganta – i to już całkiem na serio.

Richard Mallard opublikował na Instagramie nagranie, w którym używa lodówki Samsunga Smart Fridge, na której gra w "Doom Eternal" korzystając z pada do Xboxa i technologii strumieniowania gier Microsoftu (zwanej wcześniej xCloud).

Jak tego dokonał? Oficjalnie nie wiadomo, ale prawdopodobnie uruchomił grę na smartfonie Samsunga, a następnie korzystając z aplikacji Smart Things (kontroluje ona urządzenia połączonego domu) przerzucił obraz na nowoczesną lodówkę z wyświetlaczem ciekłokrystalicznym.

Niewykluczone, że użytkownik Instagrama o pseudonimie vapingwithtwisted420 zastosował jakąś nietypową sztuczkę, którą obszedł systemowe ograniczenia.

W końcu niedawno pojawiły się w internecie inne filmiki ukazujące strumieniowanie gier xCloud odpalone na telewizorach z Android TV, w których ktoś zewnętrznie zainstalował aplikację Microsoftu (normalnie jest to niemożliwe na Android TV).

Mallard obiecał na Instagramie, że wkrótce umieści dłuższe nagranie. Można więc domyślać się, że wyjaśni w nim, jak mu się udała ta niecodzienna sztuka.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)