DownloadStudio 6 wydane

DownloadStudio 6 wydane

04.05.2010 13:53, aktualizacja: 04.05.2010 18:43

Firma Conceiva udostępniła dzisiaj najnowszą wersję programu DownloadStudio oznaczoną numerem 6. Jest to zestaw narzędzi przeznaczonych do pobierania materiałów z Internetu.

DownloadStudio to zestaw 12 specjalistycznych narzędzi przeznaczonych do pobierania różnego rodzaju mediów z Sieci. Możemy więc ściągać programy, gry, filmy, strumienie audio i wideo, kompletne strony internetowe, kanały RSS czy podcasty. Aplikacja oferuje również takie funkcje jak wznawianie połączeń, planowanie zadań pobierania plików, wykrywanie i przechwytywanie strumieni Flash, monitorowanie schowka systemowego. DownloadStudio współpracuje z najpopularniejszymi przeglądarkami internetowymi takimi jak Internet Explorer, Firefox, Opera. Dzięki temu można np. szybko przesyłać linki do materiałów, które chcemy szybko pobrać. Kolejną zaletą aplikacji jest menadżer pobieranych plików oraz opcja umożliwiająca ściąganie danych z kilku linków jednocześnie. Dostęp do wszystkich funkcji DownloadStudio oferowany jest w postaci przejrzystych kreatorów szybkiego startu.

W najnowszej wersji DownloadStudio przyśpieszono pracę programu - jak informuje producent, nawet do 30-50% w porównaniu z konkurencyjnymi produktami. Aplikacja pozwala teraz na pobieranie materiałów wideo w formacie HD z takich stron jak YouTube czy Metcafe. DownloadStudio automatycznie łączy podzielone pliki i konwertuje FLV do MPEG-2, AVI czy WMV. Kolejne zmiany dotyczą ustawień proxy, jak również obsługi najnowszych wersji przeglądarek internetowych, w tym Chrome, Safari czy Flock. DownloadStudio 6.0 jest dostosowany do wymagań systemu Windows 7. Obsługuje także wcześniejsze wersje oprogramowania Microsoftu - Vistę, XP i Windows 2000. Pełną wersję programu można kupić na stronach producenta w cenie 24,95$.

DownloadStudio 6.0 dostępny jest na naszym vortalu w wersji 15-dniowego trialu. Aplikację można ściągnąć z działu PROGRAMY -> Internet i Komunikacja -> Akceleratory pobierania plików.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)