Druga edycja konferencji WROC# dla entuzjastów .NET już 10 marca

Strona głównaDruga edycja konferencji WROC# dla entuzjastów .NET już 10 marca
29.01.2016 16:39
Druga edycja konferencji WROC# dla entuzjastów .NET już 10 marca
bDYquugS

10 marca we Wrocławiu odbędzie się druga edycja konferencji Wroc#. Impreza jest skierowana przede wszystkim dla deweloperów .NET. Znani są już także pierwsi eksperci, którzy będą na niej występować, a w poniedziałek rozpocznie się rejestracja uczestników.

bDYquugl

Podczas imprezy wystąpi sześcioro uznanych ekspertów, tożsamość czworga z nich została już ujawniona. Będą to Mark Rendle, twórca między innymi oprogramowania do zarządzania danymi w chmurze CloudLens, Ian Cooper, który może pochwalić się dwudziestoletnim doświadczeniem w implementacji rozwiązań Microsoftu w projektach rządowych, czy Julie Lerman, MVP Microsoftu i autorka serii książek „Programming Entity Framework”.

350172001941611977
  • Slider item
  • Slider item

W zeszłym roku w konferencji, która miała miejsce przy wrocławskiej Hali Stulecia, wzięło blisko 400 osób. Druga edycja, w związku z planowanym zwiększeniem liczby uczestników, odbędzie się w centrum konferencyjnym przy Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Harmonogram przewiduje sześć sesji, z których wszystkie odbędą się w ciągu jednego dnia zakończonego after party.

bDYquugn

W związku z dużym zainteresowaniem imprezą w zeszłym roku, organizatorzy Wroc# zdecydowali się na umożliwienie rejestracji w dwóch turach, 2 lutego – pierwsza ruszy o 12:00, druga o 18:00. Bieżące informacje na temat Wroc# publikowane są na oficjalnych kontach konferencji na Facebooku oraz na wrocsharp.com.

Udostępnij:
bDYquuhj