Druga odsłona GamesRage właśnie ruszyła

Druga odsłona GamesRage właśnie ruszyła

Druga odsłona GamesRage właśnie ruszyła
Karolina Kowasz
14.01.2014 22:32

Właśnie ruszyła druga odsłona GamesRage, w ramach której gracze mogą zakupić pakiet gier za wybraną przez siebie kwotę. W tej edycji zdecydowano się, po raz kolejny, postawić na gry indie. Tak jak w poprzednim zestawie, kwota zostanie podzielona pomiędzy deweloperów, Fundację Nowoczesna Polska oraz organizatorów

Pakiet podstawowy, za dowolną kwotę, zawiera:Project Night – survival horror w stylu gier z lat 90. Samotny, niewiedzący nic o sobie i miejscu w którym jesteś szukasz odpowiedzi na pytania „co się stało?”, „gdzie jestem?”, a przede wszystkim „kim jestem?”Ocean City Racing – oparta na Unreal Engine wyścigówka w ogromnym, otwartym świecie, z zaawansowaną fizyką i efektami graficznymi.Strategic War in Europe – wybierz jedno z 25 państw i poprowadź je ku zwycięstwu. Gra wyróżnia się brakiem limitu wykonanych akcji w trakcie tury, posiada 6 kampanii, a każda rozpoczyna się w kluczowym momencie danego okresu.Dark Gates – RPG, w którym gracz poprowadzi grupę sześciu herosów prosto do lochu złego maga. Lochy tworzą się w trakcie grania, za każdy razem są zupełnie inne, ale zawsze pełne potworów, pułapek, zagadek i magicznych przedmiotów.[yt=http://www.youtube.com/watch?v=1X5zQ5H3dcc]Gracze, którzy zapłacą kwotę powyżej średniej, otrzymają także: GoScurry - graczom przydadzą się zręczne palce i wyczucie rytmu, by poprowadzić statek po nieskończonej drodze zawieszonej w przestrzeni.QbQbQb – nietypowy tytuł, przypominający obrotowego Tetrisa. Gracz, obracając kulą, dopasowuje kolorami spadające klocki.

Dostępnymi metodami płatności są PayPal (który pozwala także na płatność kartą bez rejestracji konta) oraz, w Polsce, system przelewów elektronicznych DotPay. Organizatorzy zaś już teraz zapowiadają, że za tydzień do pakietu zostaną dodane 2 produkcje, z czego jedna będzie zestawem 4 mniejszych gier.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)