Sobotni poranek na IEM 2016 przywitał nas oczywiście znajomym widokiem pod Spodkiem. Niepoliczalna masa (o tym za chwilę) spragnionych emocji e-sportowych fanów gier ponownie już od wczesnych godzin rannych zajmowało strategiczne pozycje w centrum Katowic. Tłum osób, które nie zaopatrzyły się w bilety wczesnego wstępu, umilał sobie czas oczekiwania na wejście w różny sposób - najbardziej pomysłowi zabrali składane krzesełka. Nie zabrakło pomysłowych przyjezdnych, którzy zaopatrzyli się w turystyczne krzesełka czy leżaki. Odrobina komfortu w polowych warunkach.

bEUqBONx
Kolejka z biletami (zielona), kolejka bez biletów (czerwona)
Kolejka z biletami (zielona), kolejka bez biletów (czerwona)

Przed nami kolejny dzień relacji Intel Extreme Masters. Śledźcie ją, bo wśród publikowanych wiadomości nie zabraknie konkursów, w których do wygrania będzie sporo atrakcyjnych nagród.

KonkursMamy dla naszych czytelników do wygrania zestaw gadżetów Razer i koszulkę. Zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników zapraszamy do wykazania się inwencja i wypełnienia "banalnego" zadania. Prosimy o oszacowanie ilości osób stojących przed Spodkiem. UWAGA! Oczywiście nie planujemy sprawdzać czy liczba będzie się zgadzać - nagrodzimy najbardziej kreatywną odpowiedź, uzasadniajcie zatem swój typ, a pomocne okaże się wideo załączone do tego wpisu. Na propozycje czekamy do wtorku 08.03.2016 (Dzień Kobiet) do północy. Wyniki ogłosimy w czwartek 10.03.2016.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (127)
bEUqBOOv