Duża liczba poprawek w aktualizacji iTunes 9.2.1

Duża liczba poprawek w aktualizacji iTunes 9.2.1

20.07.2010 10:43

Pojawiła się kolejna aktualizacja programu iTunes do wersji 9.2.1. Zawiera w większości poprawki, a także wprowadza usprawnienia w synchronizacji ze smartfonem iPhone 4.

W najnowszej wersji iTunes wprowadzono szereg poprawek rozwiązujących problemy dotyczące między innymi przeciągania i upuszczania plików. Wyeliminowano również problemy z niezgodnymi wtyczkami firm trzecich. Poprawiono synchronizację z urządzeniami przenośnymi firmy Apple, a także problem ze zmianą wersji systemu na iOS 4 w iPhonie i iPodzie touch z zaszyfrowanymi kopiami zapasowymi. Część ze zmian dotyczy najnowszej wersji telefonu iPhone 4 wprowadzonego do sprzedaży przez firmę Apple. Jak zwykle w takich przypadkach programiści informują też o ogólnej poprawie stabilności i wydajności aplikacji. Pełne informacje na temat wprowadzonych zmian w 9.2.1 dostępne są na stronach wsparcia firmy Apple.

Ostatnia aktualizacja programu iTunes do wersji 9.2 dostępna była pod koniec ubiegłego miesiąca. Z kolei aktualizację iTunes do wersji 9.2.1 można pobrać za pomocą komendy Apple - Uaktualnienia. Program w najnowszej wersji jest również dostępny w naszym vortalu. Mogą go pobrać użytkownicy systemów Windows i Mac OS X.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)