Dwa finały Intel Extreme Masters Katowice 2017 z pulą nagród 2,5 miliona złotych! #IEM

Dwa finały Intel Extreme Masters Katowice 2017 z pulą nagród 2,5 miliona złotych! #IEM

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już po raz piąty z rzędu jedna z największych imprez e-sportowych, czyli Intel Extreme Masters, odbędzie w Katowicach. Ponownie, jak to było w ubiegłych latach, będą to finały. Tym razem organizatorzy biorąc pod uwagę coraz większe zainteresowanie katowickimi finałami, podjęli decyzję by przyszłoroczny Intel Extreme Masters podzielić aż na dwa weekendy.

25-26 lutego zobaczymy w Spodku finały rozgrywek League of Legends a już w kolejny weekend – 3-5 marca obejrzymy zmagania w Counter-Strike: Global Offensive oraz StarCrafta II zarówno w Spodku, jak i w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W trakcie drugiego weekendu 3-5 marca odbędzie się IEM Expo, podczas którego odwiedzający będą mogli spędzić czas biorąc udział w konkursach, zwiedzając stoiska wystawców, spotykając znanych youtuberów czy grając w specjalnych strefach free to play. Pula nagród o jaką zawalczą finaliści, sięgnie zawrotnej kwoty ok 2,5 miliona złotych!

Obraz

Tegoroczne finały Intel Extreme Masters w Katowicach po raz kolejny pobiły rekordy frekwencyjne, jednocześnie będąc jednym z najchętniej oglądanych wydarzeń e-sportowych w historii. Przed ekranami śledziło je ponad 34 miliony widzów, w najlepszym momencie zmagania oglądało ponad 2 miliony osób jednocześnie. Nic więc dziwnego, że nadchodzące przyszłoroczne finały IEM będzie można obejrzeć na takich platformach jak Twitch, Yahoo i Hitbox, a w Chinach stream pojawi się na HuoMaoTV. Katowickie finały 11. sezonu Intel Extreme Masters będą sponsorowane przez firmy Intel, HyperX, Gillette, GFUEL, Kinguin i Acer.

Obraz

Wstęp na samą imprezę jest bezpłatny, jednak podobnie jak w latach ubiegłych dostępne będą bilety wcześniejszego wstępu. Ich sprzedaż rozpocznie się 15 grudnia 2016 roku. Uczestnicy będą mogli kupić między innymi bilety jednodniowe, karnety na wybrany weekend, bilety premium oraz God Mode, które zapewnią nocleg w 5-gwiazdkowym hotelu, dostęp do strefy VIP i inne bonusy. Oczywiście, również i w tym roku nie zabraknie tam naszej Redakcji, by relacjonować to wielkie święto e-sportowych maniaków.

IEM Katowice 2017 | Season 11 World Championship

Polecamy też śledzić łamy dobrychprogramów, bo już na początku przyszłego roku będzie można wygrać bilety wcześniejszego wstępu na IEM. Powodzenia i do zobaczenia w Katowicach.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)