Dwie nowe gry od Cryteka: Homefront: The Revolution i Hunt: Horrors of the Gilded

Dwie nowe gry od Cryteka: Homefront: The Revolution i Hunt: Horrors of the Gilded

Dwie nowe gry od Cryteka: Homefront: The Revolution i Hunt: Horrors of the Gilded
03.06.2014 17:56, aktualizacja: 03.06.2014 19:44

Crytek zapowiedział dwie nowe gry. Pierwsza do kontynuacja wydanego w 2011 roku Homefront, druga to sieciowa strzelanka, osadzona w mrocznym XIX wieku.

Targi E3 już niedługo się rozpoczną, więc producenci gier, starają się podgrzać atmosferę związana z własnymi produktami. Crytek przedstawił pierwsze informacje o dwóch swoich grach. Czy te zapowiedzi zachęcą dziennikarzy do śledzenia konferencji tej firmy? Bardzo możliwe, że tak.

Pierwszą produkcją jest Homefront: The Revolution. Jest to sequel wydanej w 2011 roku gry FPS, stworzonej przez THQ. Fabuła skupiała się wokół fikcyjnego konfliktu Stanów Zjednoczonych z Koreą Północną, która pełnia rolę okupanta. Niestety, ale gra została przyjęta raczej dość chłodno i nie zdobyła zbyt dużego uznania, zarówno wśród graczy, jak i dziennikarzy. Nowa odsłona będzie bezpośrednią kontynuacją pierwszej części. Akcja będzie się rozgrywać w zniszczonej Filadelfii, cztery lata po rozpoczęciu wojny.

Homefront: The Revolution - Announcement Trailer [US]

W grze wcielimy się w członka ruchu oporu, który przeciwstawi się okupantowi. W drugiej odsłonie Homefront będziemy mogli wynająć ludzi do pomocy oraz założyć własną bazę. W przeciwieństwie do pierwszej części fabuła ma być nieliniowa. Obok ludzi na naszej drodze staną też drony.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Produkcja ma mieć premierę w przyszłym roku i ukaże się na komputerach PC oraz konsolach nowej generacji. Oprócz kampanii przeznaczonej dla pojedynczego gracza, dostaniemy też czteroosobowy tryb kooperacji. Na targach E3 zostanie przedstawiony pierwszy film z rozgrywki.

Drugą grą jest Hunt: Horrors of the Gilded, sieciowa strzelanka z nastawieniem na tryb współpracy między graczami. W tej produkcji przeniesiemy się do mrocznego XIX wieku. Jeśli będziemy chcieli przeżyć starcie z potworami, zmuszeni będziemy do połączenia sił z trzema innymi łowcami. W tej grze wcielimy się w łowcę, który poluję na bestie znane z mitów i opowieści. Interesująco zapowiada się mechanizm odpowiedzialny za losowe generowanie poziomów, który sprawi, że ciężko będzie trafić na dwie identyczne lokacje i grupy przeciwników.

Ze względu na ograniczoną amunicje będziemy musieli ją oszczędzać, chociażby poprzez oddawanie naprawdę celnych strzałów. Hunt: Horrors of the Gilded zostanie wydany zarówno na PC jak i konsole (dokładniejsze informacje nie są znane). W tym roku ma być udostępniona zamknięta beta. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może się do niej zapisać pod tym adresem. Na tegorocznych targach E3 produkcja zostanie pokazana na żywo.

Nowe produkcje od Cryteka zapowiadają się ciekawie. Jednak czy firmie uda się przekonać graczy niezadowolonych z pierwszej części Homefront oraz czy tytuł Hunt: Horrors of the Gilded stanie się popularną sieciową strzelanką? Z pewnością obie gry mają w sobie ogromny potencjał, który miejmy nadzieje zostanie wykorzystany. Obecnie pozostaje nam niecierpliwie czekać na więcej informacji, które zostaną podane na targach E3.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)