E-sport na T-Mobile Warsaw Games Week. Graj i wygrywaj z ESL Polska #WGW

E-sport na T-Mobile Warsaw Games Week. Graj i wygrywaj z ESL Polska #WGW

E-sport na T-Mobile Warsaw Games Week. Graj i wygrywaj z ESL Polska #WGW
Krzysztof Fiedor
13.10.2016 15:24

Poniżej prezentujemy plan rozgrywek e-sportowych na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 (14-16 października). Za organizację trzech turniejów: Rainbow Six: Siege, Uncharted 4: Kres Złodzieja i Call of Duty: Black Ops III odpowiada ESL Polska, a na zwycięzców czekają całkiem spore, realne pieniądze.

Mistrzostwa Polski Rainbow Six: Siege by ESL

W Mistrzostwach Polski Rainbow Six: Siege by ESL rywalizować będzie osiem 5-osobowych drużyn, dwie zaproszone, pięć wyłonionych podczas eliminacji online i jedna z kwalifikacji offline. Turniej odbędzie się 15 i 16 października w strefie Ubisoft, a pula nagród wyniesie 20 000 złotych. Połowa tej kwoty trafi do triumfatorów.

Obraz

Finały Call of Duty World League - Poland

Na sobotę, 15 października zaplanowano finałową fazę rozgrywek Call of Duty World League – Poland. Na T-Mobile Warsaw Games Week 2016 w strefie PlayStation spotkają się cztery najlepsze zespoły wyłonione w eliminacjach internetowych. Stawką będzie nie tylko mistrzowski tytuł, ale również 10 000 euro. Rywalizacja odbywa się na konsolach PlayStation 4.

Obraz

Finały Polskiej Ligi PlayStation Plus w Uncharted 4: Kres Złodzieja

16 października w strefie PlayStation odwiedzający obejrzą zmagania drużyn Uncharted 4: Kres Złodzieja. Zawody w tę grę odbywają się w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus, a uczestnicy to cztery najlepsze zespoły z kwalifikacji online. Łączna pula nagród wyniesie 9 000 złotych. Turniej odbędzie się na konsolach PlayStation 4.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)