E3 oficjalnie odwołane. Microsoft szykuje wirtualne wydarzenie dla Xboxa

E3 od zawsze było ważnym wydarzeniem dla Xboxa /fot. AFP/EAST NEWS
E3 od zawsze było ważnym wydarzeniem dla Xboxa /fot. AFP/EAST NEWS
Arkadiusz Stando

11.03.2020 19:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o planowym odwołaniu targów Electronic Entertainment Expo 2020. Smutna informacja szybko rozeszła się po branży i mamy już pierwsze reakcje.

Entertainment Software Association oficjalnie zrezygnowało z organizowania targów E3 w tym roku. Największa impreza branży gier się nie odbędzie, ale to nie zatrzyma producentów. Mają nam do pokazania wiele nowych wersji demo swoich gier.

Jako pierwszy wyłania się Microsoft. Phil Spencer, szef Xboxa, zapowiedział wirtualne wydarzenie dedykowane swoim produktom. O szczegółach prezentacji dowiemy się wkrótce.

Największa impreza gamingowa odwołana - E3 2020 się nie odbędzie

O odwołaniu E3 wiedzieliśmy już właściwie dziś rano. Jedynie czekaliśmy na potwierdzenie tych informacji, które niestety się pojawiło. Jak czytamy w dzisiejszym stanowisku Entertainment Software Association: - Po starannych konsultacjach z naszymi firmami członkowskimi w sprawie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich w naszej branży - naszych fanów, naszych pracowników, wystawców i naszych wieloletnich partnerów - podjęliśmy trudną decyzję o odwołaniu E3 2020, zaplanowanego na 9-11 czerwca w Los Angeles.

W obliczu rosnących obaw dotyczących koronawirusa SARS-CoV-2, praktycznie wszystkie imprezy masowe na świecie są odwoływane. Jak widać nawet tak odległe, jak E3, która miała odbyć się dopiero za 3 miesiące.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także