Earth 2140 i inne ciekawostki w cotygodniowej promocji Steama

Earth 2140 i inne ciekawostki w cotygodniowej promocji Steama
03.04.2014 13:48
Screenshot z gry Codename Panzers: Cold War
Screenshot z gry Codename Panzers: Cold War

Za oknem zakwitły już kwiaty na mirabelkach i wypadałoby odejść na trochę od komputera. Jednak i w tym tygodniu będzie Wam w tym przeszkadzał Steam, ze swoimi najświeższymi promocjami na ciekawe gry. Przygotujcie sobie dużo wolnego miejsca na dyskach.

Screenshot z gry Codename Panzers: Cold War
Screenshot z gry Codename Panzers: Cold War

Pierwszą ofertą, jaka na pewno rzuci się wam w oczy, jest 75-procentowa promocja na Earth 2140. Za nieco ponad pięć złotych możecie kupić świetną strategię czasu rzeczywistego, która składa się z ponad pięćdziesięciu misji. Walki prowadzone są zarówno na lądzie, w powietrzu jak i na wodzie. Gracz musi pamiętać o tym, by cały czas prowadzić badania w swoim centrum naukowym, opracowując nowe osiągnięcia techniki i udoskonalenia do swoich jednostek. Fani rozgrywki sieciowej także nie będą zawiedzeni, bowiem tytuł oferuje prawie 30 map do gry wieloosobowej.

Stęsknieni za klimatami Zimnej Wojny także znajdą coś dla siebie. Za 4,99 euro możecie nabyć Codename Panzers: Cold War, będące trzecią częścią znanej serii. Tym razem gracze dostają kampanię złożoną z 18 misji dziejących się w rzeczywistości alternatywnej. Po raz kolejny studio nie zawiodło i dostarczyło ogrom machin, z pomocą których będzie można wygrać wojnę. Do dyspozycji dostaniemy mnóstwo pojazdów opancerzonych, transportowych, czołgów i rozmaitej piechoty.

Jeżeli nie w smak wam klimaty wojenne, Steam zaoferuje wam także kilka niezależnych tytułów. Shelter (za 9,34 złotych) będące przygodówką o historii borsuczej matki, która szuka bezpiecznego miejsca na legowisko dla swych młodych, zaskakuje prostą, ciepłą grafiką. Z kolei The Cat Lady (około 30 złotych) zaprowadzi was w świat samotnej, marzącej o samobójstwie 40-letniej kobiety, która dostaje szansę na znalezienie bratniej duszy – musi jednak poradzić sobie z pięcioma psychopatami, którzy przybyli do jej miasteczka. Tytuł ten przeznaczony jest dla dorosłych graczy.

Pełną listę tańszych gier w Steamie znajdziecie tutaj. Promocja zakończy się w najbliższy poniedziałek wieczorem.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)