Electronic Arts pokazuje kontynuacje znanych serii oraz Shadow Realms – nową grę RPG

Electronic Arts pokazuje kontynuacje znanych serii oraz Shadow Realms – nową grę RPG

Electronic Arts pokazuje kontynuacje znanych serii oraz Shadow Realms – nową grę RPG
13.08.2014 15:21, aktualizacja: 13.08.2014 22:07

Wczoraj na targach Gamescom odbyły się konferencje Sony oraz Microsoftu. Dzisiaj przyszła kolej na firmę Electronic Arts, która zaprezentowała swoje najnowsze gry, zobaczyliśmy kontynuacje popularnych serii, a także zapowiedź nowej produkcji – Shadow Realms.

Nowa część Dragon Age zatytułowana Inkwizycja będzie posiadała rozbudowany system tworzenia i rozwoju postaci, a także modyfikacji broni. Na misje będziemy wyruszać z naszej bazy.

Dragon Age Inquisition Gameplay 1080p HD (Gamescom 2014)

Na konferencji zaprezentowany został dłuższy fragment rozgrywki. Oprócz nowego zwiastuna, pokazana została jedna z misji, mogliśmy między innymi zobaczyć jak wygląda walka oraz drzewko umiejętności. Dzięki kamerze taktycznej będziemy mogli znacznie lepiej zarządzać naszą drużyną podczas walki. Producent przedstawił też imponujące statystyki dotyczące nowego Dragon Age, produkcja zawiera około miliona słów, a przejście gry może zająć nawet 150 godzin.

Prawdopodobnie najciekawszym elementem tegorocznej konferencji Electronic Arts była prezentacja zupełnie nowej produkcji. Shadow Realms to wieloosobowe RPG akcji rozgrywane poprzez sieć. W grze zastosowany zostanie model rozgrywki 4 vs. 1, drużyna graczy zmierzy się z Władcą Cienia, którym pokieruje inny gracz.

Shadow Realms Trailer Bioware Gamescom 2014

W tej produkcji wcielimy się w bohatera, który budzi się z magicznymi mocami i wraz z trzema innymi bohaterami ruszy w mroczny świat. Shadow Realms powstaje na silniku Frostbite 3 i pojawi się na PC w 2015 roku. Natomiast już teraz na oficjalnej stronie można zapisywać się do zamkniętych testów alpha.

Podczas konferencji zapowiedziano Free The Frontier, czyli trzecie DLC do Titanfall. Pojawi się ono jesienią tego roku i wprowadzi trzy nowe mapy.

Titanfall: Free The Frontier - Gamescom 2014

EA przedstawiło też The Sims 4. Warto wspomnieć, że firma właśnie udostępniła darmowy edytor postaci.

Pokazane zostały fragmenty rozgrywki z popularnych gier sportowych - FIFY 15 oraz NHL 15. Nowe części oprócz zaktualizowanych składów drużyn, przyniosą kilka usprawnień.

FIFA 15 Gameplay Trailer 1080p HD (Gamescom 2014)

Dowiedzieliśmy się, że w Star Wars: The Old Republic każdego miesiąca gra ponad 1 milion graczy, przedstawiony został też nadchodzący dodatek - Galactic Strongholds, pojawi on się już w przyszłym tygodniu.

Star Wars™: The Old Republic™ Galactic Strongholds - GamesCom Trailer

O nowej części Battlefield, zatytułowanej Hardline nie dowiedzieliśmy praktycznie niczego nowego. Jednak pokazana została jedna z misji, mogliśmy zobaczyć jak wygląda między innymi skradanie się i cicha eliminacja wrogów.

Battlefield Hardline Gamescom 2014 Singleplayer Gameplay Prison 1080pHD

FIFA World New Engine Gameplay Preview

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)