Enhanced Steam: świetne rozszerzenie na ostatnie godziny Zimowej Wyprzedaży

Enhanced Steam: świetne rozszerzenie na ostatnie godziny Zimowej Wyprzedaży

Enhanced Steam: świetne rozszerzenie na ostatnie godziny Zimowej Wyprzedaży
02.01.2017 13:03

Zostało już tylko kilka godzin na to, aby skorzystać z zimowej wyprzedaży w serwisie Steam. Zakończy się ona już o 19 czasu środkowoeuropejskiego. To zatem ostatni moment, aby kupić sporo świetnych gier taniej, a przydać może się w tym Enhanced Steam.

350192943665211329

Enhanced Steam to otwarte rozszerzenie do przeglądarek internetowych. Oficjalnie korzystać z niego można na Chromie, Operze. Do listy możemy ze swojej strony dodać jeszcze Vivaldiego, w którym Enhanced Steam także sprawuje się bez zarzutu. Ponadto z rozszerzenia można będzie już wkrótce korzystać w Edge’u.

Rozszerzenie będzie świetną propozycją dla graczy, którzy z jakichś powodów (a tych zresztą nie brakuje) nie są zadowoleni z możliwości platformy Valve’a. Enhanced Steam przynosi dodatkowe funkcje, które pozwalają lepiej zorientować się w ofercie oraz filtrować i sortować zawartość sklepu pod względem dodatkowych kryteriów.

Aby uświadomić sobie potencjał Enhanced Steam, wystarczy przejść do ustawień rozszerzenia. W kategorii sklep, możemy według wielu kryteriów ustawić oznaczanie kolejnych produkcji wybranym przez siebie kolorem: na przykład te, które znajdują się już na liście życzeń czy te z kluczami tymczasowymi.

Jeszcze bardziej przydatne są jednak funkcje dostępne w menu Cena: aktywować można tutaj historię zmian cen, ale przede wszystkim zestawić je z ofertami z innych platform, także z uwzględnieniem kodów rabatowych. Ponadto można tutaj zlecić odfiltrowanie pozycji z listy ze względu na kryterium lokalizacji.

350192943665539009

Enhanced Steam daje zatem nie tylko możliwości lepszego zorientowania się w samej ofercie na Steamie, ale także zaoszczędzić pieniądze w łatwy w obsłudze sposób, który czyni Steam platformą po prostu bardziej czytelną i zaawansowaną. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie rozszerzenia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)