Euro 2012 w smartfonie

Euro 2012 w smartfonie

13.04.2012 13:59, aktualizacja: 13.04.2012 16:17

Orange i UEFA udostępniły oficjalna mobilną aplikację UEFA Euro 2012. Aplikacja dla fanów piłki nożnej dostępna jest na sześciu platformach mobilnych (Android, Bada, Blackberry, iOS, Windows Phone, Java) w jedenastu językach.

Użytkownicy dzięki aplikacji uzyskają dostęp do aktualności związanych z turniejem, danych dotyczących drużyn, terminarzy, sprawozdań na żywo, wywiadów. Z poziomu aplikacji będzie można się również dzielić wrażeniami na Facebooku i Twitterze. Niestety takie dodatki jak fragmenty meczów, statystyki i spersonalizowane powiadomienia będą płatne.

Aplikacja zostanie przed rozpoczęciem turnieju wyposażona w wyszukiwarkę miejsc i znajomych. UEFA Euro 2012 ma mocno rozwinąć się społecznościowo, pojawi się zestaw kibica "Photo Fun" - umożliwiający wirtualne malowanie twarzy, dzielenie się efektami ze znajomymi itp. Kibice mają w aplikacji znaleźć też informacje turystyczne związane z Euro, informacje o strefach kibica i inne ważne dla podróżujących podczas imprezy po Polsce i Ukrainie.

Interfejs jest estetyczny i czytelny, aplikacja informacjami przeładowana na razie nie jest, choć zapewne wraz ze zbliżaniem się Euro będzie to ulegało zmianie. Dostępna jest w języku polskim choć nie do końca... Nazwy krajów odczytywać (przynajmniej na Androidzie) musimy po szwedzku! Piękny język, swoją drogą. Trochę szkoda, że Orange razem z UEFA nie darowały sobie wysysania pieniędzy za potencjalnie atrakcyjne dodatki serwowane przez aplikację w trakcie imprezy...

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)