Euro 2020, gdzie można legalnie obejrzeć mecz?

Euro 2020, gdzie można legalnie obejrzeć mecz?

Euro 2020, gdzie można legalnie obejrzeć mecz?
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Kowasz
11.06.2021 13:46

Wiele osób chciałoby mieć możliwość obserwowania zmagań naszej reprezentacji na Euro 2020, ale nie wie gdzie w Internecie są transmitowane mecze. Sytuacji nie ułatwia fakt, że część stron oferująca tego rodzaju usługi świadczy je nielegalnie.

Aplikacja WP Pilot

Najłatwiejszym rozwiązaniem, dla osób, które chcą mieć dostęp do rozgrywek także na swoich urządzeniach mobilnych, jest pobranie aplikacji WP Pilot. Umożliwia ona oglądanie nie tylko polskich, ale również zagranicznych kanałów w systemie live streaming.

WP Pilot
WP Pilot© dobreprogramy.pl | Jan Domański

Poza możliwością oglądania dowolnego kanału w wersji z reklamami, użytkownik może zdecydować się na jeden z siedmiu pakietów. Zależnie od preferencji i zapotrzebowania, ma on do wyboru pakiet Rozszerzony MAXI z prawie 100 kanałami (ponad 60 w jakości HD), Rozszerzony z 90 kanałami, czy Podstawowy umożliwiający dostęp do ponad 50 kanałów, w tym ponad 30 w jakości HD.

Poza aplikacją, WP Pilot można oglądać w Polsce i Unii Europejskiej także w przeglądarce internetowej. Działa także na Xboxie oraz w telewizorach typu Smart TV. Część kanałów dostępnych jest do oglądania bezpłatnie. Zaś ci, którzy nie chcą by opuszczały ich sportowe emocje mogą zawsze zdecydować się na specjalny pakiet Sport, w którym znalazły się dodatkowo 4 kanały ELEVEN Sports w jakości HD.

Aplikacja WP Pilot
Aplikacja WP Pilot© dobreprogramy

Gdzie można znaleźć aplikację?

Aplikację WP Pilot, w wersji na urządzenia z Androidem lub iOS-em, możecie pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by korzystać z WP Pilota z pozycji przeglądarki lub na smart TV, po pobraniu odpowiedniego oprogramowania.

Jeżeli dodatkowo chcecie być na bieżąco ze wszystkimi wynikami i rozgrywkami, to możecie zajrzeć na specjalnie naszykowaną stronę Sportowych Faktów. Znajdziecie tam nie tylko informacje o meczach, ale także wszystkie ostatnie doniesienia ze świata piłki nożnej.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)