Evernote Peek — nauka z iPadem i Smart Coverem

Evernote Peek — nauka z iPadem i Smart Coverem

10.06.2011 15:58

Autorzy popularnej usługi dla zapominalskich — Evernote — wymyślili ciekawe zastosowanie dla Apple Smart Cover. Właściwości magnetycznej nakładki dla iPada wykorzystuje nowa aplikacja Evernote Peek.

Evernote Peek wykorzystuje złożony z magnetycznych pasków Smart Cover do wspomagania uczenia, powtarzania materiału i ćwiczenia pamięci użytkownika. Aplikacja łączy się z kontem Evernote, gdzie umieścić należy materiały do nauki w postaci pytań i odpowiedzi. Następnie należy zakryć iPada magnetyczną nakładką — Apple Smart Cover — co rozpocznie quiz. Po „odwinięciu” pierwszego panelu losowane jest pytanie. Jeśli nie znamy odpowiedzi, można ją zobaczyć po podniesieniu drugiego panelu. Aplikacja ma możliwość zapamiętania pytań, na które uczący się nie znał odpowiedzi, i wróci do nich później w losowaniu. Działanie programu obrazuje film udostępniony przez twórców.

Evernote Peek można pobrać za darmo z App Store. A do tworzenia notatek polecamy klienta Evernote dla systemów Windows i Mac OS X, które można pobrać z naszego portalu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (28)